Klasyczny design w stylu glamour czyli krzesło Trix Velvet

Klasyczny design w stylu glamour czyli krzesło Trix Velvet

Trendy wnętrzarskie z roku na rok zaskakują coraz bardziej niezwykłymi pomysłami aranżacyjnymi, zarówno pod kątem wyposażenia wnętrz, palet barw, a także pod kątem tkanin. Niezmiennie stylem, który co rok przeplata się pomiędzy pozostałymi, jest styl glamour, w którym królują tkaniny aksamitne, masywne, aczkolwiek zgrabne formy oraz niezaprzeczalna klasa i elegancja. Idealnym oddaniem tego stylu jest krzesło TRIX VELVET, czyli połączenie niezwykłego szyku, kubełkowej, komfortowej konstrukcji i wysokiej klasy tkaniny aksamitnej.

 

Krzesła Trix Velvet ze stołem Lazzio

Krzesło TRIX VELVET – dlaczego warto zwrócić na nie uwagę

Krzesło TRIX VELVET jest projektem wykonanym przez markę Signal. Zarówno konstrukcja siedziska oraz oparcia, jak i metalowe nogi krzesła tapicerowane zostały miękką tkaniną aksamitną, dostępną w trzech modnych odcieniach: zielonym, niebieskim oraz szarym. Wszystkie te kolory wpisują się w najnowsze kanony trendów wnętrzarskich, pozwalając jednocześnie na uatrakcyjnienie wnętrza, w którym zagoszczą.

 

Krzesła Trix velvet w tkaninie aksamitnej

 

Tkanina aksamitna, określana jako VELVET sprawia, że barwy nabierają niezwykłego nasycenia, intensywności oraz głębi, dzięki czemu krzesło zyskuje niezwykłą klasę i elegancję. Dodatkowo, materiał aksamitny jest bardzo delikatny w dotyku, więc użytkowanie krzesła jest naprawdę przyjemne i komfortowe. Dzięki obiciu, wykonanym na całości, design krzesła staję się bardzo harmonijny i spójny. Lekko kubełkowa budowa oparcia sprawia, że patrząc na nie, zyskujemy ochotę na to, by zatopić się w nim i zrelaksować. Dzięki wyprofilowaniu oparcia, zasiadając na nim, mamy możliwość wygodnego ułożenia pleców i pełnego relaksu. Luksusowy design krzesła TRIX VELVET doskonale oddaję elegancki i pełen klasy styl glamour, zachwycający szlachetnym połączeniem klasy, szyku i pięknych form.

 

Zielone krzesła Trix Velvet

Inne wersje krzesła TRIX – czyli klasyka w trzech formach

ZAPOZNAJ SIĘ ZE WSZYSTKIMI KRZESŁAMI TRIX VELVET

Ze względu na różnorodność stylów, jakie panują we wnętrzach naszych domów czy mieszkań, serwuję się nam pełną gamę produktów, spełniających nasze oczekiwania i wpisujących się w nasze gusta. Krzesło TRIX to nie tylko jeden styl – to ten sam model w trzech zachwycających designach. Pierwszy, opisany powyżej, pełen elegancji styl glamour – czyli krzesło TRIX VELVET.

 

Beżowe krzesła Trix

 

Minimalistyczna forma, całość tapicerowana tkaniną w trzech wybarwieniach: denim, szary oraz beż – to nic innego, jak model TRIX. Nogi w ciepłym, drewnianym odcieniu połączone z tkaninowym obiciem, idealnie oddające styl skandynawski to krzesło TRIX II.

 

Hoker Trix

Krzesła Trix 2

Trzy wersje różniące się materiałem obiciowym oraz podstawą sprawią, że krzesło zdobędzie serca miłośników najróżniejszych stylów: od pełnych szyków aranżacji w stylu hollywood, poprzez fabryczne, loftowe wnętrza, aż po skandynawskie, minimalistyczne style.

Dodatkowo, dla miłośników mniej oczywistych rozwiązań, krzesło to zyskało nieco inną formę – hokera Trix. Model ten doskonale odnajdzie się, jako uzupełnienie loftowych, klimatycznych jadalni, gdzie razem z wysoką szafką barową czy oryginalnym stołem stworzy doskonały, nieco awangardowy zestaw.

Krzesło tapicerowane TRIX VELVET to model krzesła do jadalni, który poprzez swój design, stanie się nie tylko elementem wyposażenia wnętrz, ale także niepowtarzalną dekoracją. Wytworna i bardzo elegancka forma nie pozwoli wpisać się w każdą aranżację, jednak dobrze przemyślane i skomponowane wnętrze, w którym królować będą szlachetne złoto, stonowane, ciemne barwy połączone z szarością czy beżem, a także inne meble tapicerowane tkaniną aksamitną, sprawią, że krzesło TRIX VELVET stanie się doskonałym uzupełnieniem wnętrza, pozwalającym na chwilę relaksu z jednoczesnym poczuciem harmonii i luksusu.

  • Autor: Daria Chałubiec
2019-08-16 13:01:00 1875 wyświetleń