Mirat.pl - 3 miejsce w Rankingu Zaufanych Sklepów 2018

Mirat.pl - 3 miejsce w Rankingu Zaufanych Sklepów 2018

Mirat.pl 3 miejsce Zaufane Opinie 2018

W dniu 18 października 2018 roku odbyła się gala IX edycji „Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo” na której nagrodzone zostały najlepsze sklepy internetowe. Nominowane sklepy wybierane są w 14 kategoriach wśród sklepów, które w ankiecie wysyłanej po zakupach do klientów, uzyskały najlepsze oceny. Jest to podsumowanie, które weryfikuje kompleksowo: jakość obsługi klienta oraz przebieg transakcji w całym procesie zakupowym od złożenia zamówienia do momentu jego realizacji.

Sklep Mirat.pl został nagrodzony za jakość obsługi klienta

Od września do października 2018 roku użytkownicy serwisu Ceneo mieli możliwość po raz 9 zagłosować na najlepsze sklepy internetowe. Głosowanie odbyło się za pomocą internetowego głosowania, a zwycięży wybrani zostali na podstawie aż 3 mln ankiet! Ocenie podlegało ponad 4000 sklepów, aż w 14 kategoriach, gdzie pod uwagę brano średnią ocen uzyskanych w opiniach (min. 4,5 gwiazdki), średnią liczbę opinii, w tym udział opinii pozytywnych (min. 90 %), udział opinii zablokowanych za nadużycia (nie więcej niż 10%) oraz pozytywną weryfikację w testach poprawności instalacji skryptów.

Miło nam poinformować, że sklep Mirat.pl ze Stargardu, dzięki głosom Klientów, zajął 3 miejsce w kategorii branżowej DOM I WNĘTRZE, potwierdzając ponownie opinię wiarygodnego i bezpiecznego sklepu internetowego!

Nagroda za jakość obsługi klienta

2019-08-14 13:05:00 939 wyświetleń