Kontakt91 822 80 55
  • Pon. - Piątek 8:00 - 18:00
  • Sobota 8:00 - 14:00
Koszyk: 0.00 zł 0 szt.

Oferty pracy

Oferty pracy w mirat.pl

Zatrudnimy osobę do Działu Rozwoju w sklepie internetowym.

Opis stanowiska pracy:

  1. Aktualizacja cen i oferty sklepu
  2. Korekta i redagowanie opisów produktów
  3. Wprowadzanie nowych produktów
  4. Przygotowywanie tekstów promocyjnych

Wymagania :

  1. Wykształcenie min. średnie
  2. Dobra znajomość obsługi komputera
  3. Dobra znajomość języka polskiego (znajomość zasad pisowni, reguł stylistycznych i interpunkcyjnych, swobodne redagowanie tekstów, umiejętność wyłapywania błędów)
  4. Swobodne korzystanie z Internetu, umiejętność wyszukiwania informacji,
  5. Kreatywność
  6. Otwartość w komunikacji, udzielanie informacji zwrotnej
  7. Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

  1. Umowę o pracę w pełnym wymiarze pracy.
  2. Pracę w godzinach 08:00 – 16:00.
  3. Wynagrodzenie początkowe 2775,00 brutto czyli 2000,00 zł netto (na rękę) plus premie uzależnione od wyników pracy.
  4. Pracę w miłej atmosferze umożliwiającej rozwój i merytoryczne wsparcie.
  5. Zatrudnienie od 1 lutego 2019 r.

CV oraz list motywacyjny z aktualnym zdjęciem prosimy dostarczyć osobiście od pn -pt.
w godz 9:00 – 15:00 na adres:
Mirat.pl
ul. Rzeźnicza 6-8 Stargard
lub mailowo na adres marketing@mirat.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).”

Kontakt