Kontakt91 822 80 55
  • Pon. - Piątek 8:00 - 18:00
  • Sobota 8:00 - 14:00
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Oferty pracy

Sieć sklepów internetowych Mirat.pl z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje pracownika do działu marketingu.

Opis stanowiska pracy:

  1. Przygotowywanie i uaktualnianie banerów reklamowych

  2. Pomoc przy prowadzeniu działań promocyjnych

  3. Czynna współpraca z działami firmy

  4. Współpraca z aktualnymi partnerami

  5. Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania :

  1. Obsługa programów graficznych typu (Photoshop, Corel)

  2. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  3. Dobra znajomość obsługi komputera

  4. Kreatywność

  5. Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

  1. Pracę w godzinach 08:00 – 16:00.

  2. Umowę o pracę w pełnym wymiarze pracy.

  3. Wynagrodzenie początkowe 1600 zł netto (na rękę) plus premie uzależnione od wyników pracy.

  4. Pracę w miłej atmosferze umożliwiającej rozwój i merytoryczne wsparcie.

CV oraz list motywacyjny z aktualnym zdjęciem prosimy dostarczyć osobiście od pn -pt.

w godz 9:00 – 15:00 na adres do 18.09.2015:

Mirat s.c.

ul. Kwiatowa 9

Stargard Szczeciński

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

przez MIRAT s.c., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu

rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”

X Zamknij