Biurka regulowane

Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
 1. Biurko regulowane SANDY niebieskie z krzesłem Biurko regulowane SANDY niebieskie z krzesłem
  Do 3 dni-5%

  Biurko regulowane SANDY niebieskie z krzesłem

  Cena promocyjna 654,55 zł Normalna cena 689,00 zł
  Czas wysyłki: do 3 dni
 2. Biurko regulowane SANDY różowe z krzesłem Biurko regulowane SANDY różowe z krzesłem
  Do 3 dni-5%

  Biurko regulowane SANDY różowe z krzesłem

  Cena promocyjna 654,55 zł Normalna cena 689,00 zł
  Czas wysyłki: do 3 dni
 3. Biurko regulowane CANDY niebieskie z krzesłem Biurko regulowane CANDY niebieskie z krzesłem
  Do 3 dni-5%

  Biurko regulowane CANDY niebieskie z krzesłem

  Cena promocyjna 854,05 zł Normalna cena 899,00 zł
  Czas wysyłki: do 3 dni
 4. Biurko regulowane CANDY różowe z krzesłem Biurko regulowane CANDY różowe z krzesłem
  Do 3 dni-5%

  Biurko regulowane CANDY różowe z krzesłem

  Cena promocyjna 854,05 zł Normalna cena 899,00 zł
  Czas wysyłki: do 3 dni
 5. Biurko JULIA sosna

  599,00 zł
  Czas wysyłki: po 14-10-2022
 6. Biurko COLLORIDO białe Biurko COLLORIDO białe
  Dostawa 0zł

  Biurko COLLORIDO białe

  799,00 zł
  Czas wysyłki: 4 dni
 7. Biurko regulowane SERGIO XL antracyt/dąb

  949,00 zł
  Czas wysyłki: po 28-10-2022
 8. Biurko regulowane SERGIO antracyt/dąb

  829,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 9. Biurko regulowane ANDY beżowe Biurko regulowane ANDY beżowe
  -5%

  Biurko regulowane ANDY beżowe

  Cena promocyjna 1 420,25 zł Normalna cena 1 495,00 zł
  Czas wysyłki: 31-01-2023
Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący

Biurka regulowane dla dzieciJeśli nie chcesz aby Twoje dziecko nieustannie garbiło się podczas odrabiania lekcji, proponujemy gotowe rozwiązanie tego problemu - biurka regulowane dla dzieci. Biurka tego typu stają się ostatnio bardzo modne wśród dzieci, a ze względów praktycznych i ergonomicznych, także popularne w towarzystwie dorosłych, którzy coraz częściej zwracają uwagę na funkcjonalność mebli przeznaczonych dla swoich dzieci.

Biurka regulowane dla dzieci oraz ich wady i zalety

Biurka regulowane dla dzieci wyróżniają się spośród innych tego typu propozycji tym, że mają regulowany kąt nachylenia blatu, jest to pierwsza i największa z ich zalet. Dzięki takiemu rozwiązaniu, dziecko zawsze zachowuje prawidłową postawę. Zwróć uwagę na to, że inaczej układasz swoje ciało pisząc, inaczej: czytając, a jeszcze inaczej – rysując. Twoje dziecko zachowuje się podobnie. Blat w biurku regulowanym dla dzieci posiada możliwość regulacji kąta nachylenia od 0 do 40 stopni, przez co biurko dopasowuje się do użytkownika, a nie na odwrót.

Biurka regulowane wyglądają nieco inaczej niż klasyczne biurka dla dzieci, dlatego są lubiane przez dzieci i młodzież. Ich dumni właściciele z chęcią będą zatem pracować i bawić się przy tych meblach, zachowując przy tym poprawną sylwetkę. Dla rodziców to kolejna dobra inwestycja w zdrowie dziecka i jego zadowolenie. Większość biurek posiada także pojemną, wysuwaną lub otwieraną szufladę a czasem nawet podnoszony blat, za pomocą którego mogą schować najbardziej potrzebne akcesoria szkolne t.j. kredki, wycinanki lub książki. Jeśli jednak okaże się, że ukryta szuflada to za mało, przyda się z pewnością dodatkowy kontenerek pod biurko.

Jedno biurko regulowane na wiele lat

Gdy już zdecydujemy się na biurko regulowane, musimy sobie uświadomić, że jest to dobra decyzja także ze względu na naszą kieszeń. Biurka posiadają również regulację wysokości blatu a także podstawy, w związku z czym, zaoszczędzą nam wymiany biurka na większe, co kilka lat. Do takiego modelu otrzymuje się wówczas specjalną tabelę, która pozwala na samodzielne, łatwe dostosowanie wysokości zarówno blatu jak i siedziska, do wzrostu użytkownika.

Podobnie rzecz się ma ze sposobem wykonania i materiałami, z jakich meble dziecięce są wykonane. Najczęściej są to długowieczne tworzywa sztuczne, jak polipropylenem, tworzywo ABS oraz płyta MDF. Wszystkie te materiały zapewniają długoletnią żywotność bez odkształcania się a w związku z tym długotrwałe użytkowanie. Biurko regulowane dla dziecka to standardowy mebel ale w nietypowej formie, niby zwykłe biurko a kryje w sobie tyle ciekawych funkcji i oryginalnych rozwiązań. W przypadku, gdy sprzedawane jest w zestawie z krzesełkiem to nie musimy już nawet dopasowywać odpowiedniego fotela dla dziecka. Jeśli jednak tak nie jest, to w zasadzie znalezienie właściwego fotela nie jest takie trudne, najważniejsze to dopasować wysokość siedziska do wysokości blatu a względy kolorystyczne zostawcie swoim pociechom.

ARTYKUŁY I PORADY