Szafy

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Nie wyobrażamy sobie domu bez szafy na ubrania. Bez różnicy czy posiadamy garderobę, czy jesteśmy ograniczeni niewielkimi wnętrzami naszych domów lub mieszkań, długie sukienki i garnitury oraz stosy ubrań i bibelotów muszą znaleźć swoje miejsce - i tu z pomocą przychodzą szafy.

Szafy do salonu - wybierz idealny model

Szafy do salonu na ubraniaNa rynku dostępne są szafy do salonu. W zależności od miejsca, w którym ma się znajdować oraz jaką ilością przestrzeni dysponujemy w naszym domu, z pewnością znajdziemy odpowiedni model, który spełni nasze oczekiwania. Do wyboru mamy szafy skrzydłowe lub przesuwne dwudrzwiowe i trzydrzwiowe oraz wolnostojące lub wnękowe. Szafy wolnostojące to zdecydowanie tańsze rozwiązanie do domu niż szafy do salonu na wymiar, ale dają nam wiele możliwości. Taką szafę możemy umieścić zarówno w garderobie, sypialni, czy wśród mebli do salonu, a odpowiednio dobrany kolor i styl szafy może sprawić, że stanie się ona doskonałym elementem dekoracyjnym mieszkania. Dodatkowo szafa z lusterm, optycznie powiększy przestrzeń zwłaszcza w małych wnętrzach. Nie wymaga też odpowiedniej wnęki, aby się do niej dopasować.

Wśród modeli szaf mamy do dyspozycji również takie, które w jednej części posiadają miejsce na wieszaki, w drugiej natomiast półki i szuflady, które posłużą do przechowywania ubrań złożonych oraz bibelotów. W mniejszych wnętrzach doskonale sprawdzą się szafy przesuwne, które nie wymagają dodatkowej przestrzeni jak w przypadku tradycyjnych szaf skrzydłowych, gdzie musielibyśmy zapewnić dodatkowe miejsce na drzwi. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w salonie, przedpokoju oraz w sypialni.

Szafa na ubrania niekoniecznie musi być biała

Biała szafa na ubrania, to uniwersalne i bezpieczne rozwiązanie, jeśli potrzebujemy dodatkowej powierzchni do przechowywania ubrań. Biel pasuje do większości aranżacji i idealnie komponuje się z każdą barwą, a przede wszystkim rozjaśnia wnętrza i optycznie je powiększa. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie do małych salonów. Białe szafy odnajdą się w stylu skandynawskim, a ozdobione lśniącymi elementami - w stylu glamour. Jeśli natomiast dysponujemy dużymi, loftowymi przestrzeniami, szafy w kolorach drewna z metalowymi elementami będą strzałem w dziesiątkę.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szafy w stylu nowoczesnym. Tutaj mamy duże możliwości wyboru nie tylko kształtu szafy i jej elementów dekoracyjnych, ale również kolorów i oświetlenia. Do szafy dobierz pasującą komodę, która stworzy idealny zestaw. Takie meble ożywią salon, będą dodatkową dekoracją i na pewno przyciągną uwagę nie tylko domowników, ale również naszych gości.

ARTYKUŁY I PORADY