Łóżka z szufladami i pojemnikami

Siatka Lista

Produkty 1-45 z 596

Ustaw kierunek malejący
 1. Łóżko kontynentalne JAGULA 90x200 curry velvet z pojemnikiem Łóżko kontynentalne JAGULA 90x200 curry velvet z pojemnikiem
  Do 3 dni-47%

  Łóżko kontynentalne JAGULA 90x200 curry velvet z pojemnikiem

  Cena promocyjna 899,00 zł Normalna cena 1 695,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 2. Łóżko GABRIELLA 160x200 jasnoszare Łóżko GABRIELLA 160x200 jasnoszare
  Nowość-5%

  Łóżko GABRIELLA 160x200 jasnoszare

  Cena promocyjna 1 842,05 zł Normalna cena 1 939,00 zł
  Czas wysyłki: po 22-09-2022
 3. Zagłowie do łóżka kontynentalnego JAGULA 90x200 bordowe velvet Zagłowie do łóżka kontynentalnego JAGULA 90x200 bordowe velvet
  Do 3 dni-77%

  Zagłowie do łóżka kontynentalnego JAGULA 90x200 bordowe velvet

  Cena promocyjna 99,00 zł Normalna cena 422,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 4. Łóżko kontynentalne EKSPRESJO 160x200 granatowe velvet z pojemnikiem

  2 873,00 zł
  Czas wysyłki: od 3 do 5 tygodni
Siatka Lista

Produkty 1-45 z 596

Ustaw kierunek malejący

Łóżka z szufladami na pościelŁóżka z szufladami na pościel posiadają wiele zalet, ale również i wad, a wybór odpowiedniego modelu nie należy do prostych zadań. Obecnie szczególną uwagę przykłada się do mebli nie tylko stylowych, które mają za zadanie pięknie się prezentować i stanowić ozdobę wnętrza, ale przede wszystkim do takich, które charakteryzują się dużą funkcjonalnością.

Zalety i wady łóżka z szufladami na pościel

Łóżka z szufladami są przede wszystkim dobrym pomysłem na wykorzystanie wolnej przestrzeni pod łóżkiem. Szuflady umiejscowione z przodu lub po bokach łóżka, pozwolą zachować porządek w sypialni oraz umożliwią łatwy dostęp do przechowywanych w nich rzeczy, bez konieczności podnoszenia materaca, jak to bywa przy łóżkach skrzyniowych. Producenci mebli wykorzystują różne mechanizmy otwierania szuflad, aby ułatwić do nich szybki i bezproblemowy dostęp. Obecność kółek w szufladach sprawi, że do ich otwierania nie potrzeba używać wiele siły, dlatego łóżka z szufladami na kółkach to doskonała propozycja zwłaszcza dla ludzi starszych, kobiet i dzieci.

Szuflady posłużą do przechowywania pościeli, koców i poduszek oraz rzeczy codziennego użytku, a zasunięte szuflady są praktycznie niewidoczne. Jeśli nie posiadamy wystarczającej ilości przestrzeni na dodatkowe meble do sypialni, warto wybrać łóżko z szufladami. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na łóżko do sypialni z szufladami, gdyż wymagają one dodatkowej przestrzeni, która pozwoli na swobodne ich wysunięcie. Łóżka z szufladami polecane są szczególnie do dużych sypialni, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca zarówno do wysunięcia szuflad, jak i swobodnego przemieszczania się wokół łóżka. Trzeba również wziąć pod uwagę fakt, że szuflady zapewnią znacznie mniej miejsca do przechowywania niż skrzynia, dlatego zanim zdecydujemy się na zakup łóżka warto dokładnie przeanalizować, co jest dla nas najistotniejsze.

Łóżko z szufladami w nowoczesnej sypialni

Zazwyczaj łóżko z szufladami na pościel stanowi centralny punkt sypialni i umieszczane jest po środku ściany naprzeciwko drzwi wejściowych. Takie ustawienie tworzy przyjemny widok po wejściu do pomieszczenia oraz daje nam więcej możliwości jeśli chodzi o rozmieszczenie szuflad. Duża przestrzeń sypialni nie koliduje w żaden sposób z możliwością wysunięcia szuflady czy to od strony przedniej, czy bocznej łóżka. Większa ilość szuflad zapewni dodatkowe miejsce do przechowywania zarówno pościeli jak i innych przedmiotów, co jest głównym atutem łóżek z szufladami. W sytuacji, w której większość sypialni nie pozwala na umiejscowienie łóżka w centralnej części pomieszczenia, warto rozważyć inne rozwiązania, które zapewnią nie tylko łatwy dostęp do łóżka, ale również swobodny dostęp do szuflad. Do wąskich i długich sypialni warto wybrać model łóżka z szufladami znajdującymi się w przedniej jego części.

ARTYKUŁY I PORADY