Materace bonelowe

Siatka Lista

Produkty 36

Ustaw kierunek malejący
 1. Materac HESTIA 80x200 bonelowy Materac HESTIA 80x200 bonelowy
  Do 3 dni-36%

  Materac HESTIA 80x200 bonelowy

  Cena promocyjna 349,00 zł Normalna cena 549,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 2. Materac bonelowy POLARIS 120x200

  616,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 3. Materac bonelowy POLARIS 140x200

  699,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 4. Materac HESTIA 90x200 bonelowy

  465,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 5. Materac AFRODYTA 80x200 bonelowy

  443,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
  Rozmiar:
 6. Materac bonelowy POLARIS 180x200

  869,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 7. Materac bonelowy POLARIS 160x200

  798,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 8. Materac bonelowy POLARIS 90x200

  475,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
Siatka Lista

Produkty 36

Ustaw kierunek malejący

Tanie materace boneloweMaterace bonelowe należące do materacy sprężynowych od długiego czasu cieszą się dużą popularnością, co wynika z ich atrakcyjnej ceny, sprężystości oraz możliwości znalezienia modelu o odpowiednim poziomie twardości.

Materace bonelowe – zalety i wady

Materace bonelowe wykonane są ze sprężyn w kształcie klepsydry, które u góry i u dołu przymocowane są do specjalnej bazy ze znacznie mocniejszego i bardziej sztywnego drutu, co pozwala nadać im odpowiedni kształt. Posiadają doskonałą elastyczność powierzchniową nawet w przypadku małego obciążenia, a dodatkowo są to materace trwałe i wytrzymałe. Materace bonelowe są również stosunkowo tanie i nie odkształcają się pod ciężarem leżących na nich osób oraz można na nich podskakiwać, co przypadnie do gustu wielu dzieciom. Niektóre materace oprócz sprężyn posiadają także piankę poliuretanową, która wpływa na zwiększenie dopasowania materaca do kształtu ciała, a tym samym wpływa na poprawę i komfort snu. Wewnątrz materaca bonelowego często stosuje się również matę kokosową, która umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza, wykazuje właściwości antyalergiczne i zapewnia twardszą powierzchnię spania. Niestety materace bonelowe posiadają również kilka wad. Materac bonelowy jest elastyczny i powoduje efekt falowania, który może być szczególnie uciążliwy dla osób często zmieniających pozycję podczas snu. Brak elastyczności punktowej oraz możliwość wyjścia na wierzch sprężyn, podczas dłuższego użytkowania, znacząco wpływa na niekorzyść materacy bonelowych.

Tani materac bonelowy - najlepsze miejsce użytkowania

Materac bonelowy najlepiej sprawdzai się na łóżkach pojedynczych. Są idealne dla dzieci w wieku szkolnym i nastolatków oraz często wykorzystywane są również w hotelach czy pensjonatach. Posiadają jednolitą powierzchnię bez zróżnicowanych stref twardości, które u dzieci mogłoby spowodować wady kręgosłupa. Tanie materace bonelowe dostępne są także w wielu rozmiarach i stopniach twardości, zarówno jednostronne jak i dwustronne, dzięki czemu możemy z łatwością znaleźć odpowiedni materac bonelowy, który dopasujemy do własnych preferencji. Materace są najważniejszym elementem wyposażenia wśród mebli do sypialni, gdyż to właśnie od nich zależy nasz komfort podczas nocnego odpoczynku.

ARTYKUŁY I PORADY