Default Blog Title

Styl boho we wnętrzach – czym się wyróżnia

Styl boho we wnętrzach – czym się wyróżnia

Aranżacje w stylu boho są bogate, nieco eklektyczne, przełamujące stereotypy oraz dalekie od minimalizmu i sterylnego porządku. To idealne wnętrza dla osób lubiących ciepło, wspólne spędzanie czasu z bliskimi, dzielenie się przestrzenią i swoimi zainteresowaniami. Styl boho we wnętrzach to również doskonały sposób na oderwanie się od ponurej i nudnej rzeczywistości oraz wprowadzenie nieco egzotyki, której szczególnie obecnie coraz częściej poszukujemy.

10 maja 2021
46 wyświetleń
Dekorujemy pokój dziecięcy za pomocą tapet dla dzieci

Dekorujemy pokój dziecięcy za pomocą tapet dla dzieci

Dekorowanie pokoju dziecięcego za pomocą tapety dla dzieci to tak naprawdę dość łatwy i szybki sposób na odświeżenie aranżacji, dlatego też nie warto się obawiać takiego rozwiązania. Aranżacja pokoju dziecka ma ogromny wpływ na jego samopoczucie, a nawet charakter, dlatego wybór wzoru tapety dla dzieci warto dobrze przemyśleć.

3 maja 2021
103 wyświetleń
Płytki cegłopodobne – ściana z cegły w salonie

Płytki cegłopodobne – ściana z cegły w salonie

Obserwując współczesne trendy aranżacyjne wyraźnie można zauważyć, że najczęściej pojawiają się wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim, minimalistycznym oraz industrialnym. Chociaż wnętrza w stylu industrialnym są rzadziej wybierane, to nadal można czerpać z nich poszczególne inspiracje, a jedną z nich jest na pewno ściana z cegły w salonie.

27 kwietnia 2021
109 wyświetleń
Czym charakteryzuje się łóżko typu kontynentalnego?

Czym charakteryzuje się łóżko typu kontynentalnego?

Łóżko typu kontynentalnego kojarzy się nam z wyposażeniem eleganckich pokoi hotelowych, w których zapewniały najwyższy standard komfortu. I właśnie ze względu na swój wysoki standard i wygodę jaką zapewniają, coraz częściej goszczą we wnętrzach naszych sypialni. Obecnie każdy z nas chciałby cieszyć się na co dzień tym wysokim standardem odpoczynku. 

20 kwietnia 2021
55 wyświetleń
Jak urządzić pokój dzienny 20 m2?

Jak urządzić pokój dzienny 20 m2?

Nie ważne, czy jest to salon w bloku, czy w domu jednorodzinnym, zaaranżowanie 20 metrów kwadratowych może okazać się trudnym zadaniem, ponieważ bardzo dużo zależy od kształtu i ustawności pomieszczenia. Wierzymy, że znajdziesz kilka ciekawych inspiracji i pomysłów, które będą pomocne przy planowaniu aranżacji Twojego salonu

13 kwietnia 2021
265 wyświetleń
Wybieramy kolor ścian do mebli w kolorze dąb

Wybieramy kolor ścian do mebli w kolorze dąb

Decyzja o tym, jaki kolor ścian będzie pasował do konkretnego wnętrza jest bardzo istotna i znacząco wpływa na wygląd wnętrza. Warto ją podjąć przed wyborem mebli czy może odwrotnie? Jaki wybrać kolor ścian, gdy już wcześniej zdecydowaliśmy, jakie meble mają się znaleźć we wnętrzu? Warto pamiętać, że ściany są tłem dla mebli i dodatków, dlatego też ich kolorystyka powinna być odpowiednio zgrana.

6 kwietnia 2021
197 wyświetleń
Jakie zalety posiadają rozkładane stoły w kuchni

Jakie zalety posiadają rozkładane stoły w kuchni

Oszczędność przestrzeni jest ważnym elementem każdego mniejszego mieszkania dlatego rozkładane stoły kuchenne są świetnym produktem do takich działań. Bez w  zględu na to, czy planują Państwo postawić stół jadalniany w kuchni, salonie czy też jadalni, ciężko wybrać między mniejszymi a większymi modelami. Rozkładane stoły do kuchni są doskonałym wyborem.

30 marca 2021
255 wyświetleń
Wybieramy wygodny fotel do czytania książek

Wygodny fotel do czytania książek - jaki wybrać

Ostatnie miesiące ewidentnie sprzyjają czytaniu i tym podobnym formą relaksu, w związku z tym niezbędne będzie odpowiednie do tego miejsce jakim jest z pewnością wygodny fotel do czytania książek. Pomożemy Wam w wyborze najbardziej dopasowanego fotela tapicerowanego oraz dobrze wkomponować go do istniejącej już aranżacji naszego mieszkania lub domu.

23 marca 2021
244 wyświetleń
Jaka sofa do małego salonu?

Jaka sofa do małego salonu?

Wybierająć sofę do małego salonu musimy pamiętać, że podstawą każdego pokoju dziennego są przede wszystkim odpowiednio dobrane meble wypoczynkowe. To właśnie tam będziesz spędzać czas na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi, czy odpoczywać po dniu spędzonym w pracy. Jeżeli zastanawiasz się jaka sofa najlepiej sprawdzi się do małego salonu, to zapraszamy do lektury.

15 marca 2021
305 wyświetleń
Ława kawowa jako wielofunkcyjny mebel w Twoim salonie

Ława kawowa jako wielofunkcyjny mebel w Twoim salonie

Odpowiednio dobrana ława kawowa znacznie uprzyjemni spędzony czas i otworzy możliwości na niezwykle wygodne przyjęcie gości. Może posłużyć jako miejsce do ustawienia talerza z przekąskami, ale również jako blat do rozłożenia ulubionej planszówki, gry w karty czy odłożenia na chwilę czytanej książki bądź gazety. Zapraszamy Państwa do wybrania jednego z wielu niebanalnych stolików kawowych, zachwycających zarówno doskonałą jakością wykonania, jak i funkcjonalnością.

8 marca 2021
349 wyświetleń
Trendy wnętrzarskie 2021- krzesła z czarnymi nogami

Trendy wnętrzarskie 2021 - krzesła z czarnymi nogami

Z pewnością jednym nieodzownym hitem wnętrzarskim na nadchodzące miesiące są krzesła z czarnymi nogami. Coraz częściej wybieramy właśnie czarne wykończenie krzeseł, jako idealne, do współcześnie popularnych stołów do jadalni, kuchennych, czy aranżacji w salonie.

1 marca 2021
568 wyświetleń
Pomysł na praktyczny stół do małej kuchni

Pomysł na praktyczny stół do małej kuchni

Wybór stołów do kuchni jest bardzo szeroki, jednakże, jeżeli chcesz wybrać stół do małej kuchni musisz wziąć pod uwagę różne czynniki, nie tylko własny gust i estetykę. Praktyczny stół do małej kuchni może świetnie uzupełnić wnętrze i sprawić, że stworzysz idealne miejsce do wspólnych posiłków. Przedstawiamy kilka pomysłów na praktyczny stół do małej kuchni.

23 lutego 2021
458 wyświetleń