Krzesła biurowe

Siatka Lista

Produkty 28

Ustaw kierunek malejący
 1. Fotel biurowy APOLLO SKID biały/czarny

  989,00 zł
  Czas wysyłki: 20-10-2022
 2. Krzesło biurowe BETA chrome K-31 niebieskie Krzesło biurowe BETA chrome K-31 niebieskie
  Atesty jakości

  Krzesło biurowe BETA chrome K-31 niebieskie

  139,00 zł
  Czas wysyłki: 7 dni
 3. Krzesło biurowe BETA chrome K-05 szare Krzesło biurowe BETA chrome K-05 szare
  Atesty jakości

  Krzesło biurowe BETA chrome K-05 szare

  139,00 zł
  Czas wysyłki: 7 dni
 4. Krzesło biurowe RUMBA V14N czarne

  429,00 zł
  Czas wysyłki: 7 dni
 5. Krzesło biurowe ISO chrome EF078 niebieskie Krzesło biurowe ISO chrome EF078 niebieskie
  Atesty jakości

  Krzesło biurowe ISO chrome EF078 niebieskie

  249,00 zł
  Czas wysyłki: 6 tygodni
 6. Krzesło biurowe ISO chrome EF002 ciemno szare Krzesło biurowe ISO chrome EF002 ciemno szare
  Atesty jakości

  Krzesło biurowe ISO chrome EF002 ciemno szare

  249,00 zł
  Czas wysyłki: 6 tygodni
 7. Krzesło biurowe ISO chrome EF019 czarne Krzesło biurowe ISO chrome EF019 czarne
  Atesty jakości

  Krzesło biurowe ISO chrome EF019 czarne

  189,00 zł
  Czas wysyłki: 7 dni
 8. Krzesło biurowe ISO black EF078 niebieskie Krzesło biurowe ISO black EF078 niebieskie
  Atesty jakości
 9. Krzesło biurowe ISO black EF031 szare Krzesło biurowe ISO black EF031 szare
  Atesty jakości
 10. Krzesło biurowe ISO black EF002 ciemno szare Krzesło biurowe ISO black EF002 ciemno szare
  Atesty jakości
 11. Krzesło biurowe ISO black EF019 czarne Krzesło biurowe ISO black EF019 czarne
  Atesty jakości
 12. Krzesło biurowe VIGOR czarne Krzesło biurowe VIGOR czarne
  -10%

  Krzesło biurowe VIGOR czarne

  Cena promocyjna 260,10 zł Normalna cena 289,00 zł
  Czas wysyłki: po 07-10-2022
 13. Fotel biurowy MOBI SKID żółty Fotel biurowy MOBI SKID żółty
  Do 3 dni
 14. Fotel biurowy MOBI SKID szary Fotel biurowy MOBI SKID szary
  Do 3 dni
 15. Fotel biurowy MOBI SKID zielony Fotel biurowy MOBI SKID zielony
  Do 3 dni
 16. Fotel biurowy MOBI SKID niebieski Fotel biurowy MOBI SKID niebieski
  Do 3 dni
 17. Fotel biurowy MOBI SKID czerwony

  503,00 zł
  Czas wysyłki: 28-11-2022
  Kolor:
 18. Fotel biurowy MOBI SKID biały Fotel biurowy MOBI SKID biały
  Do 3 dni
 19. Fotel biurowy PRESTIGE SKID kremowy Fotel biurowy PRESTIGE SKID kremowy
  -10%

  Fotel biurowy PRESTIGE SKID kremowy

  Cena promocyjna 521,10 zł Normalna cena 579,00 zł
  Czas wysyłki: po 08-12-2022
 20. Fotel biurowy Q-030 czarny

  465,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 21. Fotel PRESTIGE SKID czarny Fotel PRESTIGE SKID czarny
  -10%

  Fotel PRESTIGE SKID czarny

  Cena promocyjna 521,10 zł Normalna cena 579,00 zł
  Czas wysyłki: 4 dni
 22. Fotel biurowy BLOSSOM SKID czarny Fotel biurowy BLOSSOM SKID czarny
  Do 3 dni

  Fotel biurowy BLOSSOM SKID czarny

  1 449,00 zł
  Czas wysyłki: do 3 dni
 23. Fotel biurowy ANGGUN SKID czarny Fotel biurowy ANGGUN SKID czarny
  Do 3 dni

  Fotel biurowy ANGGUN SKID czarny

  1 059,00 zł
  Czas wysyłki: do 3 dni
 24. Fotel biurowy APOLLO SKID czarny/szary Fotel biurowy APOLLO SKID czarny/szary
  Do 3 dni

  Fotel biurowy APOLLO SKID czarny/szary

  989,00 zł
  Czas wysyłki: do 3 dni
 25. Fotel biurowy BRANDO SKID czarny Fotel biurowy BRANDO SKID czarny
  Do 3 dni

  Fotel biurowy BRANDO SKID czarny

  1 239,00 zł
  Czas wysyłki: do 3 dni
 26. Fotel biurowy ADELLA SKID czarny

  1 129,00 zł
  Czas wysyłki: 31-10-2022
 27. Krzesło biurowe UNIVERSE B czarne Krzesło biurowe UNIVERSE B czarne
  Do 3 dni

  Krzesło biurowe UNIVERSE B czarne

  607,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
Siatka Lista

Produkty 28

Ustaw kierunek malejący

Krzesła biurowe

Krzesła biurowe to nieodzowny element wyposażenia komfortowego biura, a ich wybór powinien być nie tylko spójny z aranżacją wnętrza, lecz musi również zapewniać odpowiednią wygodę podczas pracy. siedzenia. Krzesła do biura powinny być więc wygodne, komfortowe, nowoczesne i posiadać odpowiednie funkcje zapewniające zdrowie i podparcie twojego kręgosłupa. Źle dobrane krzesło biurowe, w którym spędzamy wiele czasu, możne nawet doprowadzić do pojawienia się nieprzyjemnych problemów zdrowotnych. Dlatego tak bardzo ważne jest aby wybrać z oferty foteli produkty najwyższej jakości zgodnie z naszymi możliwościami finansowymi i które zapewniają idealne dopełnienie biurowej aranżacji.

Krzesła biurowe do nowoczesnego biura

Stojąc przed zakupem idealnego krzesła biurowego, należy zwrócić uwagę na kilka elementów, które będą odpowiadać za jego funkcjonalność, wygodę jak i nowoczesny wygląd. Modne krzesła biurowe posiadają przede wszystkim eleganckie, wyprofilowane oparcie oraz dokładnie do niego dopasowane siedzisko. We współczesnych modelach nie może również zabraknąć funkcjonalnych mechanizmów, które umożliwiają poziom wysokości i regulacji odchylenia foteli, dzięki czemu zmieniamy kąt i podparcie kręgosłupa. Zapewnia to odpowiednie pozycje krzesła podczas wielogodzinnej pracy przy biurku.

Istotnym elementem, na który niekiedy nie zwracamy uwagi, jest użycie wysokojakościowych materiałów. Tak intensywnie używane meble do biura powinny być wykonane w najlepszym wydaniu, i co bardzo ważne, bardzo wytrzymałym. Jak na nowoczesne biuro przystało, nie powinno zabraknąć kolorowych tapicerek. Krzesła biurowe tapicerowane różnorodnymi kolorami materiałów to niekwestionowany hit w urządzaniu miejsca pracy. Dostępne kolory ożywią i uprzyjemnią czas spędzany w pracy. Na naszej stronie z pewnością znajdziesz idealne krzesło lub wygodny fotel w odpowiednim kolorze.

Krzesło biurowe jako krzesło konferencyjne

Ciekawym rozwiązaniem dla krzeseł biurowych jest zastosowanie ich jako krzesła konferencyjne. Jeżeli planujemy wykorzystać krzesła biurowe powinniśmy zwrócić uwagę jak powinny być one wyposażone. Czy chcemy aby krzesło posiadało podłokietniki, podstawę zaopatrzoną w kółka, dodatkowy blat do robienia notatek oraz jaką rolę w designie mają pełnić? Czy jako dodatek do aranżacji czy stały jej element? Oczywiście wygodne krzesła biurowe posiadają wygodne oparcie i siedzisko, które zapewniają komfortowe spotkania biznesowe. W dodatku mile widziane są podłokietniki a tym bardziej jeśli są one regulowane. Wygodę zapewniają również produkty dostępne z dodatkowymi akcesoriami, jak uchwyt na kubek z kawą, wieszak na torebkę czy właśnie rozkładany blat do pisania notatek. Tak stworzone krzesło świetnie nada się również do sali lekcyjnej dla dorosłych czy na salę studencką do nauki.

Rzadziej spotykamy biurowe krzesła do pracy wyposażone w obrotowy system podstawy, zdecydowanie częściej są to klasyczne krzesła do biura bez regulacji. Oparcie i siedzisko znajduje się w stałej pozycji, zapewniają odpowiednie wsparcie kręgosłupa i komfort. Ze względu na swoją wszechstronną rolę ich wygląd powinien być uniwersalny aby zadowolić wymagania i oczekiwania wielu osób. Idealne będą ciemne kolory tapicerek oraz produkty z możliwością sztaplowania, czyli nakładania na siebie poszczególnych krzeseł. Ta funkcja zdecydowanie pozwoli oszczędzić miejsca i przechowywać meble w ergonomiczny sposób.

Nowoczesne krzesła do biura z podłokietnikami i bez

Decydując się na zakup krzesła biurowego wyposażonego w podłokietniki, zwróćmy uwagę aby podłokietniki były tapicerowane. Ten dostępny na rynku rodzaj mebli z pewnością uprzyjemni pracę i pozwoli na chwilę odłożyć ręce podczas pracy na komputerze. Krzesła z podłokietnikami w przypadku wielu produktów mogą niekiedy posiadać regulowane podłokietniki. Planując zakup krzesła do biura należy jeszcze pamiętać o dwóch innych elementach, które odgrywają niezwykle istotną rolę. Oczywiście, to stwierdzenie odnosi się do oparcia oraz siedziska. Oparcie krzesła biurowego powinno posiadać ergonomiczny kształt, który będzie doskonale podpierał plecy, a w związku z tym, pozytywnie oddziaływał na nasz kręgosłup. W ten sposób zapewnimy sobie odpowiedni komfort, a nawet dłuższy czas w pozycji siedzącej nie będzie dla nas uciążliwy czy też męczący. Jeżeli często pracujemy przy komputerze, warto zapewnić sobie takie udogodnienie. W przypadku siedziska należy zwrócić szczególną uwagę na jego miękkość – nie powinno być zbyt miękkie i głębokie, gdyż użytkowanie takiego krzesła biurowego w rzeczywistości okaże się niewygodne. Tu, należy dopasować mebel do własnych potrzeb i oczekiwań, by spełniało ono wszystkie nasze wymagania.

Obecnie, na rynku, dostępnych jest wiele modeli krzeseł i foteli biurowych. Różne kształty, wielkości, style oraz materiały tapicerskie sprawiają, że można bez problemu dopasować te meble biurowe do zaplanowanej aranżacji. W gabinetach i biurach doskonale sprawdza się krzesło biurowe tapicerowane ekoskórą – są wytrzymałe i odporne na zabrudzenia, a ponadto wyglądają elegancko i klasycznie. Szukając idealnych krzeseł biurowych, warto zastanowić się nad tapicerką wykonaną z płóciennych materiałów, gdyż zapewniają one większą miękkość oraz wygodę. Sprawdź naszą ofertę mebli do biura, możesz wybrać kategorie krzeseł dla ciebie lub dla osoby Tobie bliskiej lub dziecka do nauki. .

Jak dopasować krzesło biurowe do biurka?

Przede wszystkim, należy dopasować odpowiednią wysokość siedziska oraz oparcia w odniesieniu do blatu biurka lub stołu. Przydatna może okazać się funkcja regulacji wysokości siedziska, pozwoli ona również dopasować wysokość fotela do innych użytkowników. Zbyt wysoko lub zbyt nisko usytuowany blat spowoduje, że po dłuższym czasie będziemy odczuwać nieprzyjemne bóle pleców i wpłynie na nasze samopoczucie i zdrowie. Sprawdź swoją pozycję przy biurku i wówczas dopasuj kategorie krzesła do biurka. Musisz podjąć decyzję czy szukasz krzesła wyposażonego w kółka (najprawdopodobniej będzie to fotel do komputera) czy zależy Tobie bardziej na krześle do biurka w charakterze pracy domowej. Jeśli nie jesteś wymagającym klientem i nie spędzasz przy biurko wielu godzin, to bądź co bądź nie musisz posiadać wielu opcji. Cena również może się różnić.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące krzesła do biurka

Jakie kółka będą odpowiednie do paneli a jakie do powierzchni z płytkami?

Przy większości foteli producent daje możliwość wyboru odpowiednich kółek. Do paneli polecamy kółka kauczukowe zapobiegające rysowaniu ich powierzchni natomiast do płytek i innych twardszych podłóg, kółek plastikowych. Dodatkowym zabezpieczeniem może być również mata pod fotel lub krzesło. Znajdziesz je w kategorii "akcesoria do foteli biurowych" .

Czy krzesła biurowe na płozach są stabilne?

Tak, podstawy typu płozy zostały tak zaprojektowane aby zapewniały stabilność krzesła.

Czy rodzaj wykonania podstawy krzesła ma znaczenie w przypadku ich wytrzymałości?

Nie, zarówno krzesła biurowe na plastikowych jak i metalowych podstawach są w równym stopniu wytrzymałe.

Gdzie znajdę informację, czy wybrane biurowe krzesła mogą być sztaplowane?

Informację o sztaplowaniu znajdą Państwo w cechach produktu. W celu upewnienia się czy krzesło na pewno może być sztaplowane prosimy skontaktować się z naszym BOK.

ARTYKUŁY I PORADY