Wieszaki na spodnie i do garderoby

Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący
 1. Wieszak stojący do garderoby WU-30 czarny

  209,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 2. Wieszak stojący do garderoby WU-29 czarny

  229,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 3. Wieszak SOL D dąb/czarny

  382,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 4. Wieszak SOL C dąb/czarny

  317,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 5. Wieszak SOL B dąb/czarny

  601,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 6. Wieszak SOL A dąb/czarny Wieszak SOL A dąb/czarny
  24h

  Wieszak SOL A dąb/czarny

  487,00 zł
  Czas wysyłki: 24 godziny
 7. Wieszak Triventi podwójny

  Już od 419,00 zł
  Czas wysyłki: do 14 dni
 8. Wieszak WU-13 biały

  229,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 9. Wieszak GREG biały

  154,00 zł
  Czas wysyłki: po 28-11-2021
 10. Wieszak GREG wenge

  154,00 zł
  Czas wysyłki: po 28-11-2021
 11. Wieszak NOVA II czarny

  114,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 12. Wieszak WU-13 wenge

  229,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 13. Wieszak WU-11 czarny

  169,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 14. Wieszak WU-8 czarny

  87,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 15. Wieszak NOVA czarny

  65,00 zł
  Czas wysyłki: po 28-11-2021
 16. Wieszak WU-18

  259,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący

wieszaki na spodnie oraz wieszaki do garderoby

Wieszaki na spodnie do garderoby to nie jest rozwiązanie pasujące tylko do garderoby. Równie często można zauważyć aranżacje sypialni, w których został ustawiony na przykład wieszak na spodnie, co umożliwia łatwy i szybki dostęp do ulubionych ubrań oraz jednocześnie sprawia, że szafa nie jest przepełniona.

Ponadto, wieszak w sypialni, szczególnie nastolatki pasjonującej się modą, to również świetny element dekoracyjny. Warto więc pozwolić sobie na łatwy i szybki sposób uporządkowania własnej garderoby.

Wielofunkcyjne wieszaki do garderoby, ale też dp sypialni lub pokoju nastolatki

Nie jest tajemnicą, że każda kobieta wręcz uwielbia zakupy – nowe spodnie, nowa bluzka lub żakiet, więc odpowiednie wieszaki do garderoby są niezbędnym elementem garderoby. Jednakże, obecnie również mężczyźni zaczynają dostrzegać zalety chodzenia po sklepach i kompletowania garderoby by podkreślić swój indywidualny styl. W ten sposób pojawiają się w mieszkaniach duże ilości ubrań, które należy w zorganizowany sposób uprzątnąć. Jednym z możliwych rozwiązań jest zakup dużej i pojemnej szafy, gdzie można by bez problemu powiesić odzież. Jednakże duża szafa nie zawsze okazuje się wystarczającym rozwiązaniem, a jej minusem jest fakt, że zajmuje dość dużo miejsca.

Rozwiązaniem problemu właściwego i bezproblemowego przechowywania ubrań jest zagospodarowanie przestrzeni i urządzenie garderoby. Każda kobieta niejednokrotnie oglądając filmy wzdychała na widok pięknych i przestronnych pokoi, gdzie w idealnym porządku mogłaby cieszyć się wszystkimi swoimi ubraniami oraz akcesoriami. Elementem, którego nie może zabraknąć w damskim niebie są oczywiście wieszaki do garderoby. Zaletą wieszaków do garderoby jest niewątpliwie możliwość wyboru wśród bardzo różnorodnych modeli. Dostępne są wieszaki na spodnie, wieszaki stojące lub z półką na buty bądź inne dodatki. Warto jednak wiedzieć na co należy zwrócić uwagę planując taki zakup. Najważniejsza jest stabilność.

Wieszak na spodnie, marynarki i żakiety

Wieszak na spodnie i marynarkipowinny gwarantować komfort swobodnego wieszania i zdejmowania ubrań bez obaw o utratę stabilności. Dlatego też należy zwrócić uwagę na wyprofilowane nogi wieszaka, który chcemy wybrać do garderoby. Dobrym rozwiązaniem mogą się również okazać wysuwane wieszaki na spodnie, które opierają się na specjalnie zaprojektowanej i wyprofilowanej podstawie wykonanej z drewna – wówczas ich stabilność jest najpewniejsza. Często spotykanym rozwiązaniem jest również wykorzystanie w wieszakach do garderoby kółek zamiast nóżek. Pozwala to na swobodne przesuwanie wieszaka bez obawy o zarysowania na podłodze.

Aranżując garderobę należy również pamiętać o dobrej organizacji powierzchni, nawet jeżeli dysponujemy dużym metrażem. Świetnym rozwiązaniem, które sprawdzi się również w małych garderobach, jest wybór wieszaków na ubrania z dwoma drążkami, pozwala to na swobodne uporządkowanie różnego rodzaju odzieży. Bardzo dużą zaletą stojących wieszaków jest możliwość regulacji wysokości drążków. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala na komfortowe korzystanie z produktu.

ARTYKUŁY I PORADY