Regały do biura

Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
 1. Regał MATIS A Regał MATIS A
  Do 3 dni-5%

  Regał MATIS A

  Cena promocyjna 239,40 zł Normalna cena 252,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 2. Regał TABLO R3 dąb/ciemny brąz Regał TABLO R3 dąb/ciemny brąz
  Do 3 dni-5%

  Regał TABLO R3 dąb/ciemny brąz

  Cena promocyjna 277,40 zł Normalna cena 292,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 3. Regał PISA

  1 649,00 zł
  Czas wysyłki: 4 dni
  Kolor:
 4. Regał LORAS R2 Regał LORAS R2
  -5%

  Regał LORAS R2

  Cena promocyjna 924,35 zł Normalna cena 973,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 5. Regał LORAS R1 Regał LORAS R1
  -5%

  Regał LORAS R1

  Cena promocyjna 1 202,70 zł Normalna cena 1 266,00 zł
  Czas wysyłki: od 2 do 4 tygodni
 6. Regał OLSEN A dąb/biały Regał OLSEN A dąb/biały
  -5%

  Regał OLSEN A dąb/biały

  Cena promocyjna 323,95 zł Normalna cena 341,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 7. Regał TABLO R5 dąb/ciemny brąz Regał TABLO R5 dąb/ciemny brąz
  -5%

  Regał TABLO R5 dąb/ciemny brąz

  Cena promocyjna 408,50 zł Normalna cena 430,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 8. Regał TABLO R4 dąb/ciemny brąz Regał TABLO R4 dąb/ciemny brąz
  -5%

  Regał TABLO R4 dąb/ciemny brąz

  Cena promocyjna 339,15 zł Normalna cena 357,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 9. Regał NARVIK REG3 dąb sonoma/czarny Regał NARVIK REG3 dąb sonoma/czarny
  Do 3 dni-5%

  Regał NARVIK REG3 dąb sonoma/czarny

  Cena promocyjna 179,55 zł Normalna cena 189,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 10. Regał NARVIK REG2 dąb sonoma/czarny Regał NARVIK REG2 dąb sonoma/czarny
  Do 3 dni-5%

  Regał NARVIK REG2 dąb sonoma/czarny

  Cena promocyjna 179,55 zł Normalna cena 189,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 11. Regał NARVIK REG1 dąb sonoma/czarny Regał NARVIK REG1 dąb sonoma/czarny
  Do 3 dni-5%

  Regał NARVIK REG1 dąb sonoma/czarny

  Cena promocyjna 141,55 zł Normalna cena 149,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący

Regały do biuraRegały do biura stanowią nieodłączny element wyposażenia każdego tego rodzaju pomieszczenia. To one bowiem służą do przechowywania segregatorów, książek, teczek z dokumentami oraz wielu innych artykułów. Ich nabycie swoim Klientom oferuje natomiast sklep Mirat. O tym, że warto to zrobić, świadczy nie tylko wysoka jakość wykonania proponowanych przez nas mebli, ale też co najmniej kilka dodatkowych czynników.

Otwarte regały biurowe - praktyczne i estetyczne

Poszukując regału biurowego, coraz więcej osób decyduje się skorzystać z naszych usług. W sklepie Mirat. znalezienie odpowiedniego modelu jest znacznie ułatwione ze względu na dużą różnorodność, charakterystyczną dla asortymentu, którym dysponujemy. Swoim Klientom zapewniamy dostęp do m.in. drewnianych, stalowych oraz szklanych mebli od takich producentów, jak choćby SIGNAL, HALMAR czy UNIQUE. Każdy wykonany przez nich regał biurowy otwarty wyposażony jest w pokaźną liczbę półek, gwarantujących na tyle wolnego miejsca, że przechowywanie na nich dokumentów (i nie tylko) nawet w szczególnie dużej ilości nie stanowi najmniejszego problemu, zwłaszcza że maksymalne obciążenie wynosi w przypadku naszych regałów do biura nawet kilkadziesiąt kilogramów.

Co należy wziąć pod uwagę przed zakupem regału biurowego na segregator

Niejednolitość regałów biurowych, którymi dysponujemy, zauważalna jest również pod innym kątem, równie istotnym, jak rodzaj tworzywa użytego w celu ich wykonania, a mianowicie kolorystyki. Jej różnorodność powoduje, że nabycie mebla będącego w stanie idealnie skomponować się z wnętrzem danego pomieszczenia nie powinno być trudne. Kształt jest zaś kolejnym czynnikiem, który również należy mieć na uwadze, chcąc pozyskać regał biurowy. Obecnie możemy Państwu zaproponować meble w klasycznej odsłonie, a także bardziej nowoczesne, przypominające swoim kształtem rozłożoną drabinę. Niezależnie jednak od tego, na zakup którego rodzaju mebli zdecydują się Państwo, gwarantujemy, że każdy z nich będzie świetnie pełnił swoją funkcję, nie zajmując przy tym zbyt dużo przestrzeni, co także jest bardzo ważne, gdy w danym pokoju pojawia się regał biurowy na segregator. W ofercie znajdą Państwo m.in. takie modele jak regał LORAS R2, wykonany z metalu malowanego na kolor czarny. To doskonała propozycja do mieszkań w stylu loft. Z kolei model NARVIK przypadnie do gustu najbardziej wymagającym klientom.

Regały do biura na książki, segregatory, teczki i nie tylko

Dostępne w ofercie sklepu Mirat. regały biurowe, podobnie jak meble do kuchni, salonu czy łazienki, są mało wymagające pod względem montażu. Nabywając dowolny produkt z naszej oferty, Klient pozyskuje wszystkie niezbędne elementy do jego złożenia, a także instrukcję ułatwiającą wykonanie kolejnych czynności tak, aby meble po złożeniu prezentowały się odpowiednio i gwarantowały pożądaną stabilność. Z regałów do biura proponowanych w tym miejscu warto korzystać również ze względu na łatwość dostępu do przechowywanych na ich półkach przedmiotów. Meble od wspomnianych wcześniej producentów nie posiadają żadnych szuflad ani drzwi, co sprawia, że wszystko jest doskonale na nich widoczne i nie trzeba tracić czasu na poszukiwanie potrzebnego w danym momencie segregatora, książki czy teczki w odróżnieniu od zamykanych regałów biurowych, także dostępnych na rynku.

Regały do biura – cena

Przed pozyskaniem każdego rodzaju mebla, na pewno każdy z Państwa zwraca uwagę także na jego wartość. Nic więc dziwnego, że nasi Klienci spoglądają na nią również, gdy zamierzają nabyć regał biurowy. Cena nie zawsze jednak odzwierciedla faktyczny stan danego artykułu, lecz w przypadku oferty sklepu Mirat. została ona odpowiednio dostosowana do danego mebla. Każdy z nich jest wyrobem wysokiej klasy, zdolnym do zachowania swoich właściwości przez wiele lat, lecz możliwym do pozyskania w cenie zdecydowanie niewygórowanej. Dlatego coraz więcej osób decyduje się wyposażyć nimi swoje biuro. Regał w nim obecny wielokrotnie okaże się bardzo przydatnym meblem, a także pozwalającym nadać pomieszczeniu odpowiedni klimat, szczególnie gdy zdecydują się Państwo skorzystać z naszych propozycji.

ARTYKUŁY I PORADY