Szafki dla dzieci

Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
 1. Szafka nocna KUBI biała

  337,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 2. Szafka nocna KUBI szara

  337,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 3. Szafka nocna DINO dąb/biały

  129,00 zł
  Czas wysyłki: do 10 dni
 4. Szafka DINO dąb/biała wisząca

  240,00 zł
  Czas wysyłki: do 10 dni
 5. Szafka nocna PABIS biała/zielona

  149,00 zł
  Czas wysyłki: do 21 dni
 6. Szafka nocna PABIS biała/szara

  149,00 zł
  Czas wysyłki: do 21 dni
 7. Szafka nocna PABIS biała/różowa

  149,00 zł
  Czas wysyłki: do 21 dni
 8. Szafka nocna BABY DREAMS

  179,00 zł
  Czas wysyłki: do 10 dni
  Kolor:
 9. Szafka nocna CLASSIC biała

  211,00 zł
  Czas wysyłki: do 10 dni
  Kolor:
 10. Szafka Pixel Large

  475,00 zł
  Czas wysyłki: do 14 dni
 11. Szafka Pixel Small

  Już od 399,00 zł
  Czas wysyłki: do 14 dni
Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący

Szafki dla dzieci na zabawkiSzafki dla dzieci to funkcjonalne meble dziecięce, które stanowią nieodłączny punkt wyposażenia pokoju dziecka. Są praktyczne, dostosowane do potrzeb najmłodszych oraz pozwalają na stworzenie wyjątkowych aranżacji.

Praktyczne szafki dla dzieci na straży porządku

Pokój dziecka i jego aranżacja to dla większości rodziców niełatwe zadanie, nawet, jeśli dotyczy wyboru odpowiedniej szafki dla dzieci. Niezależnie czy urządzamy pokój dla chłopca, czy dla dziewczynki, to pragniemy stworzyć maluchowi przestrzeń funkcjonalną i praktyczną, aby dziecko odnalazło swoje miejsce, w którym chętnie będzie przebywać. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli szafek dla dzieci. Ich rodzaj zależy od przeznaczenia mebla. Wszystkie różnią się rozmiarem, kształtem i kolorem. Zwykle jest to jednak prosta pionowa skrzynia, wyposażona w drzwiczki lub posiadająca półki otwarte czy szuflady. Szafki dziecięce wyposażone w szuflady i półki umożliwią zachowanie w pokoju dziecka porządku oraz zapewnią dodatkową przestrzeń do przechowywania ubranek i zabawek, których w pokoju dziecka nie brakuje. I chociaż wiadomo, że żadne dziecko nie lubi sprzątać, a zabawki najlepiej prezentują się rozsypane na podłodze, to my dorośli wolimy porządek, nawet jeśli sprzątanie pokoju dziecka jest czynnością wykonywaną po kilka razy dziennie.

Uniwersalne szafki dla dzieci na zabawki przez wiele lat

Niezależnie czy wybierzemy szafki dla dzieci stojące, czy wiszące, to należy pamiętać, że najlepiej wybierać meble uniwersalne. Dzieci szybko zmieniają upodobania, a my nie będziemy musieli zmieniać wystroju pokoju co kilka lat. Jeśli zdecydujemy się na szafki do pokoju dziecięcego w jednym kolorze, to możemy je dodatkowo udekorować, np. za pomocą naklejek z ulubionymi postaciami z bajek. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż naklejki można łatwo wymienić na inne, kiedy dziecko zmieni swoje upodobania. Popularnym rozwiązaniem jest również malowanie mebli farbą tablicową. Dzięki temu szafki zyskają nowy wygląd, a dziecko otrzyma przestrzeń po której może malować kolorową kredą, a tym samym tworzyć swoje własne dekoracje na meblach zamiast rysować po ścianach. Jest to również doskonały sposób na rozwijanie w dziecku kreatywności i zdolności plastycznych.

Znalazłaś idealną szafkę do pokoju dziecięcego? Zobacz też inne wyjątkowe produkty do domu:

Łóżka dla dzieci Łóżeczka dziecięce Fotele

ARTYKUŁY I PORADY