Współpraca z Mirat.

Współpraca z mirat

Jesteś architektem, producentem, importerem mebli lub influencerem? To świetnie! Wciąż szukamy nowych źródeł współpracy. Zależy nam na budowaniu długoterminowych, uczciwych i obustronnie korzystnych relacji opartych na jasnych zasadach. Jeśli Ty również kierujesz się w relacjach biznesowych podobnymi wartościami, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Do współpracy zapraszamy:

  • Producentów oraz dystrybutorów

Bezustannie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty o produkty, które zainteresują naszych Klientów. Jeśli jesteś producentem, dystrybutorem lub importerem produktów wyposażenia wnętrz o dobrej jakości skontaktuj się z nami ws. możliwości współpracy

W kilku zdaniach opisz swoją działalność, proponowany asortyment (mile widziane sa zdjęcia lub katalogi produktów) oraz informacje o sposobie wysyłki i wstępne warunki handlowe. Współpracujemy w każdum modelu, także w dropshippingu ale zakupy hurtowe są również możliwe.

W trakcie współpracy możemy zaoferować Tobie rzetelność, gwarancję dotarcia do szerokiego grona klientów oraz wsparcie marketingowe.

  • Architektów

Dla architektów wnętrz oferujemy specjalną ofertę odsprzedażową naszych mebli. Więcej szczegółów dotyczących nawiązania współpracy otrzymasz po wcześniejszym kontakcie pod adresem mailowym 

  • Blogerów oraz Influencerów

Prowadzisz dedykowanego bloga lub jesteś influencerem w social mediach? Wspaniale!

Bez względu na to czy zajmujesz się aranżacją wnętrz z zamiłowania, czy jest to twoja praca cenimy sobie osoby z niecodziennym wyczuciem stylu. Dlatego cieszymy się, że wybrałeś właśnie nas! Skontaktuj się z nami poprzez Facebook lub nasze konto na Instagramie. Napisz do nas!

Kontakt:

[email protected]

+48 661 976 584