Komody biurowe

Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
 1. Komoda VESTRE 6 sosnowa Komoda VESTRE 6 sosnowa
  Lite drewno

  Komoda VESTRE 6 sosnowa

  3 134,00 zł
  Czas wysyłki: 2-3 tygodnie
 2. Komoda AGAVA sosnowa Komoda AGAVA sosnowa
  Lite drewno

  Komoda AGAVA sosnowa

  2 044,00 zł
  Czas wysyłki: 2-3 tygodnie
 3. Komoda SPECTRUM 4 sosnowa Komoda SPECTRUM 4 sosnowa
  Lite drewno

  Komoda SPECTRUM 4 sosnowa

  2 046,00 zł
  Czas wysyłki: 2-3 tygodnie
 4. Komoda LIMA KM-3 biała

  459,00 zł
  Czas wysyłki: po 07-11-2022
 5. Komoda LIMA KM-3 dąb sonoma

  419,00 zł
  Czas wysyłki: po 07-11-2022
Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący

Komody biurowe to jeden z najczęściej wybieranych mebli podczas planowania aranżacji biura. Komoda biurowa doskonale sprawdza się jako stylowy i elegancki mebel, który zapewnia odpowiednią ilość miejsca do przechowywania.

Nowoczesne komody biurowe

Komody biurowe

Różnorodność dostępnych komód biurowych jest bardzo szeroka, dlatego też bez względu na styl w jakim jest urządzone biuro – klasyczny i elegancki, nowoczesny, a nawet industrialny, na pewno bez problemu można dopasować odpowiedni projekt. Kupując komody do biura należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów, takich jak rozmiar, dopasowanie, sposób wykonania oraz wykorzystany materiał, jak również funkcjonalność.

Pojemna komoda do nowoczesnego biura

Komoda do biura, wraz z szafą na dokumenty oraz biurkiem, stanowią podstawowe wyposażenie każdego biura. Planując aranżację miejsca pracy należy skupić się na zapewnieniu komfortowych warunków, dzięki czemu proces realizacji postawionych przed pracownikami zadań będzie znacznie bardziej efektywny. Dobrze dopasowane meble biurowe pełnią nie tylko funkcję praktyczną, jako najlepsze miejsce do przechowywania dokumentów oraz sprzętu biurowego, lecz również estetyczną. Nie od dzisiaj wiadomo, że o wiele lepiej pracuje się w miejscu, gdzie panuje pozytywna atmosfera oraz jest schludnie i designersko urządzone. Nowoczesne komody biurowe wprowadzają do biura element elegancji i designerskiego wyglądu. Sprawiają, że wnętrze prezentuje się profesjonalnie, a to przecież bardzo istotny czynnik. Dodatkowo, komody biurowe są świetnym uzupełnieniem szaf biurowych. Jeżeli dysponujesz biurem o niewielkim metrażu, możliwe, że Twoje możliwości aranżacyjne są znacznie ograniczone, a klasyczna szafa na dokumenty może być zbyt duża i masywna. Właśnie w przypadku takich sytuacji, mniejsza, lecz nadal równie funkcjonalna, okaże się komoda na dokumenty. Największą zaletą komód na dokumenty jest różnorodność projektów.

Szukając praktycznych mebli biurowych znajdziesz komody na dokumenty o zróżnicowanym systemie otwartych i zamkniętych półek oraz szuflad. Dzięki zamkniętymi za drzwiczkami półkami zyskasz porządek w dokumentach oraz unikniesz nadmiernie osiadającego kurzu, który w przypadku otwartych półek może okazać się uciążliwy. Dodatkowo, zamknięte półki w komodach biurowych prezentują się elegancko tworząc świetny efekt wizualny. Oczywiście, w przypadku komód biurowych możesz wybrać projekt łączący zarówno zamknięte, jak i otwarte półki. Komoda biurowa z systemem otwartych półek to świetny wybór dla osób, które często sięgają po wiele różnorodnych dokumentów i muszą mieć je „pod ręką”.

Odpowiednio dostosowana wielkość półek w komodzie na dokumenty pozwala na bezproblemowe umieszczenie segregatorów według indywidualnych potrzeb, co znacznie ułatwia wykonywanie zadań. Ponadto, zdecydowaną zaletą wielu komód biurowych są dodatkowe szuflady. Dzięki szufladom zamontowanym w meblach biurowych zyskujesz dodatkowe miejsce do przechowywania drobnych sprzętów biurowych. Różnego rodzaju dziurkacze, zszywacze, pojemniki z magnesami, pieczątki – te oraz podobne przedmioty idealnie odnajdą się w szufladach pozwalając na utrzymanie ładu oraz porządku na blacie biurka. Dobre komody biurowe będą służyć przez lata zapewniając miejsce do przechowywania dokumentów oraz drobnych sprzętów i akcesoriów biurowych. Różnorodne wybarwienia, kompilacje systemów półek oraz wielkości brył mebli z pewnością ułatwią Ci stworzenie idealnie zaaranżowanego biura, w którym praca będzie o wiele przyjemniejsza i wydajniejsza.

ARTYKUŁY I PORADY