Biurka gamingowe

Siatka Lista

Produkty 24

Ustaw kierunek malejący
 1. Biurko gamingowe B-306 czarne

  861,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 2. Biurko gamingowe B-006 czerwone/czarne

  893,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 3. Biurko SPACE V2 czarne gamingowe Biurko SPACE V2 czarne gamingowe
  -20%

  Biurko SPACE V2 czarne gamingowe

  Cena promocyjna 799,00 zł Normalna cena 999,00 zł
  Czas wysyłki: Zapytaj o produkt
 4. Biurko ROCKET czarne gamingowe Biurko ROCKET czarne gamingowe
  -32%

  Biurko ROCKET czarne gamingowe

  Cena promocyjna 749,00 zł Normalna cena 1 099,00 zł
  Czas wysyłki: Zapytaj o produkt
 5. Biurko MOMENTUM czarne gamingowe Biurko MOMENTUM czarne gamingowe
  Do 3 dni-35%

  Biurko MOMENTUM czarne gamingowe

  Cena promocyjna 649,00 zł Normalna cena 999,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 6. Biurko ACTION V2 czarne gamingowe

  599,00 zł
  Czas wysyłki: Zapytaj o produkt
 7. Biurko LEVEL czerwone gamingowe

  1 399,00 zł
  Czas wysyłki: Zapytaj o produkt
 8. Biurko GRAND czerwone gamingowe Biurko GRAND czerwone gamingowe
  Do 3 dni-44%

  Biurko GRAND czerwone gamingowe

  Cena promocyjna 799,00 zł Normalna cena 1 429,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 9. Biurko GRAND niebieskie gamingowe Biurko GRAND niebieskie gamingowe
  Do 3 dni-44%

  Biurko GRAND niebieskie gamingowe

  Cena promocyjna 799,00 zł Normalna cena 1 429,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 10. Biurko FRAG czarne gamingowe Biurko FRAG czarne gamingowe
  -25%

  Biurko FRAG czarne gamingowe

  Cena promocyjna 599,00 zł Normalna cena 799,00 zł
  Czas wysyłki: Zapytaj o produkt
 11. Biurko INVADER czerwone gamingowe Biurko INVADER czerwone gamingowe
  Do 3 dni-50%

  Biurko INVADER czerwone gamingowe

  Cena promocyjna 549,00 zł Normalna cena 1 089,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 12. Biurko INVADER czarne gamingowe Biurko INVADER czarne gamingowe
  Do 3 dni-19%

  Biurko INVADER czarne gamingowe

  Cena promocyjna 899,00 zł Normalna cena 1 109,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 13. Biurko FRAG grafitowe gamingowe Biurko FRAG grafitowe gamingowe
  Do 3 dni-41%

  Biurko FRAG grafitowe gamingowe

  Cena promocyjna 499,00 zł Normalna cena 849,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 14. Biurko FRAG czerwone gamingowe Biurko FRAG czerwone gamingowe
  Do 3 dni-41%

  Biurko FRAG czerwone gamingowe

  Cena promocyjna 499,00 zł Normalna cena 849,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 15. Biurko B40 czarne/czerwone gamingowe Biurko B40 czarne/czerwone gamingowe
  Do 3 dni

  Biurko B40 czarne/czerwone gamingowe

  709,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 16. Biurko ENTER czarne gamingowe Biurko ENTER czarne gamingowe
  Do 3 dni-29%

  Biurko ENTER czarne gamingowe

  Cena promocyjna 499,00 zł Normalna cena 699,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
 17. Biurko SPACE XXL niebieskie gamingowe Biurko SPACE XXL niebieskie gamingowe
  -23%

  Biurko SPACE XXL niebieskie gamingowe

  Cena promocyjna 999,00 zł Normalna cena 1 299,00 zł
  Czas wysyłki: Zapytaj o produkt
 18. Biurko SPACE XXL czerwone gamingowe Biurko SPACE XXL czerwone gamingowe
  -23%

  Biurko SPACE XXL czerwone gamingowe

  Cena promocyjna 999,00 zł Normalna cena 1 299,00 zł
  Czas wysyłki: Zapytaj o produkt
 19. Biurko SPACE XXL czarne gamingowe Biurko SPACE XXL czarne gamingowe
  -23%

  Biurko SPACE XXL czarne gamingowe

  Cena promocyjna 999,00 zł Normalna cena 1 299,00 zł
  Czas wysyłki: Zapytaj o produkt
 20. Biurko STAR czarne gamingowe Biurko STAR czarne gamingowe
  Do 3 dni-50%

  Biurko STAR czarne gamingowe

  Cena promocyjna 699,00 zł Normalna cena 1 399,00 zł
  Czas wysyłki: 3 dni
Siatka Lista

Produkty 24

Ustaw kierunek malejący

Biurka gamingowe dla graczyBiurka gamingowe w Twoim domu

Biurka gamingowe są bardzo ważnym elementem wyposażenia pokoju prawdziwego gracza. Razem z odpowiednim fotelem gamingowym tworzą najlepsze stanowisko komputerowe w pokoju przeznaczonym do grania. Ponieważ każdy gracz, niejednokrotnie spędza wiele godzin przed komputerem, potrzebuje mebli, które będą w stanie zapewnić mu komfort i wygodę podczas tej formy wypoczynku. Organizacja miejsca do gry oraz pokoju ergonomiczny kształt zapewniający prawidłową pozycję podczas długich rozgrywek to podstawowe czynniki, które powinny odgrywać główną rolę. Oczywiście, można zaplanować ekstra miejsce do grania, które będzie przepełnione niezliczoną liczbą udogodnień, bajerów oraz kosztownych dodatków, lecz czy trzeba ponosić aż tak wysokie koszty? Nawet zapalony gracz doceni proste, lecz idealnie dopasowane biurko gamingowe.

Biurko gamingowe i komfort

Jak wybrać najlepsze biurko gamingowe? Na co zwrócić uwagę kupując meble dla gracza? Te oraz podobne pytania padają zazwyczaj przed zakupem biurka gamingowego, fotela oraz dodatkowych akcesoriów jak słuchawki, uchwyty i odpowiedni komputer. Wiele sklepów proponuje mniej lub bardziej wyposażone biurka dla graczy, przez co wybór może być nieco problematyczny. Dobre biurko komputerowe musi mieć ergonomiczny kształt, który zapewni wygodną i zdrową pozycję podczas długich godzin spędzanych przed komputerem. Dodatkowo, warto również zwrócić uwagę na funkcjonalność takiego mebla, które powinno być dopasowane do szczególnych wymagań i potrzeb graczy. Z całą pewnością każda osoba, która uwielbia wielogodzinne rozgrywki doceni możliwość dowolnego ustawienia klawiatury, joysticków czy przewodów, które nie będą przeszkadzać podczas gry.

Nowoczesne biurko dla gracza

W kategorii nowości popularne są nowoczesne rozwiązania. Blat wykonany jest z innowacyjnych materiałów i prawie każdy model ma w wyposażeniu uchwyt na słuchawki, przepusty na kable, dodatkową podkładkę pod myszkę czy nawet podświetlenie biurka. Dobrze, jeżeli biurko dla gracza dzięki swojej konstrukcji ma możliwość regulowania nachylenia oraz wysokości blatu – ergonomiczne biurko dla gracza powinno dbać o kręgosłup. Blat powinien znajdować się na wysokości od 68 cm do 78 cm, chociaż jest to uzależnione od wzrostu użytkownika. Ta wysokość jest najbardziej odpowiednia dla osoby dorosłej. W kwestii dopasowania nachylenia blatu można wykonać prosty test: podczas korzystania z biurka gamingowego oprzyj łokcie na blacie, powinny opierać się pod kątem 90 stopni by zapewnić maksymalnie komfortową pozycję. Przy wyborze biurek warto pamiętać o jeszcze jednym, istotnym elemencie, czyli wielkości blatu i jego konstrukcji. Blat biurka musi posiadać taką powierzchnię aby zmieścić klawiaturę i monitor, ponieważ te meble gamingowe rzadko posiada osobną, wysuwaną półkę. Wybierając biurka dla graczy należy unikać wąskich blatów, ponieważ monitor komputera znajduje się wówczas zbyt blisko Twojej twarzy, czego efektem jest nie tylko niewygodna pozycja podczas gry, lecz również niebezpieczne obciąża wzrok.

Biurko gamingowe dla gracza do wielogodzinnych batalii w sieci

Jak znaleźć w Internecie idealne meble gamingowe, przy którym będziesz mógł oddać się swojej pasji bez obawy o własną wygodę i zdrowie? Po pierwsze powinieneś zastanowić się czy szukasz biurka klasycznego, czy biurka narożnego lub ustawianego pod kątem. Biurko narożne, gamingowe lub kątowe idealnie sprawdzi się jeżeli korzystasz z dwóch monitorów, lecz wielogodzinne batalie można toczyć również przy standardowym biurku gamingowym o odpowiednio dużym blacie. Tutaj ważne jest, jakie miejsca mamy przeznaczone na stanowisko gamingowe.

Oczywiście, każdy zaprawiony w bojach gracz wie, że do dobrych rozgrywek najlepiej sprawdza się komputer stacjonarny, którego parametry są o wiele lepsze niż w laptopach, z których korzystamy do codziennego przeglądania Internetu. Ze względu na całkiem inne gabaryty komputera stacjonarnego, w porównaniu do laptopów, warto wybrać biurko dla gracza z nadstawką na monitor oraz wysuwaną szufladą na klawiaturę i mysz. Szukając idealnego biurka graczy, które będzie trwałe i dostosowane do Twoich potrzeb, pamiętaj również o dopasowaniu mebla do wystroju wnętrza. Jeżeli gaming to Twoja prawdziwa pasja i uwielbiasz spędzać czas przed monitorem komputera i prowadzić rozgrywki z innymi graczami, warto zainwestować w dobry fotel gamingowy i biurko, by czerpać ze swojego hobby jeszcze więcej przyjemności.

Idealny kompan biurka gamingowego, czyli fotel do grania

Dla każdego użytkownika marzeniem jest posiadanie zestawu: biurko do grania i specjalistyczny fotel gamingowy. Oczywiście większość foteli do komputera nadaje się do użycia jako fotel do grania ale nie posiadają one dodatkowych akcesoriów jak te stworzono typowo do grania. Nasz sklep oferuje fotele z wyższym, dokładnie wyprofilowanym oparciem, dodatkową poduszką pod odcinek lędźwiowy, regulowane podłokietniki. Często producent wyposaża fotel w wielofunkcyjny mechanizm siedziska typu Multiblock, pozwalający na zmianę pozycji i swobodne odchylanie się w czasie przerw między rundami. Tak bogato wyposażony model fotela z pewnością zapewni komfort na najwyższym poziomie.

Odpowiedni pokój do gier

Według danych najczęściej umiejscawiamy swój kącik gamingowy w sypialni lub salonie. Wiadomo nie każdy ma miejsce na stworzenie dla siebie w domu osobnego pomieszczenia przeznaczonego tylko na pokój gier. Świetnie do tej roli sprawdzi się także prywatny, domowy gabinet gdzie już znajduje się biurko, często chociażby biurko do gier. Sypialnia nie jest może idealnym miejscem ponieważ możemy przeszkadzać drugiej, wspólnie mieszkającej osobie ale gdy mieszkamy sami to jest to dobre rozwiązanie. Co do salonu to nasze spostrzeżenia są takie, abyś wybrał najmniej użytkowaną przestrzeń - jakiś kącik, zakątek - w którym nie kręcą się inni mieszkańcy i tam postawił swoje biurko gamingowe. Jeśli znajdziesz na to miejsce to również pasujący fotel. W przypadku młodzieży problem wyjaśnia się sam, gdyż praktycznie zawsze posiadają oni swój prywatny kącik do nauki, wystarczy więc trochę go przekształcić, zamienić postać biurka dla dzieci na biurko gamingowe, podstawić nowy fotel i sprawa załatwiona.

Najczęściej zadawane pytania o biurko do grania

Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczących kategorii biurek dla graczy. Jeśli masz wątpliwości możesz również skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta lub zadać pytanie mailowo.

Czy podkładka dołączona do zestawu z biurkiem zajmuje całą powierzchnię blatu?

Nie, podkładka na blacie zajmuje większą część blatu ale nie jego całość, chyba, że w opisie jest inaczej. Brzegi powierzchni pozostają najczęściej wolne.

Czy podkładkę można prać?

Tak, podkładkę pod klawiaturę można prać, ale tylko ręcznie. Ze względu na użycie specjalnych materiałów najlepiej używać do tego wody z szarym mydłem. Wybierz miękką gąbkę. Producent zaleca również zawsze dokładnie wypłukać podkładkę, ponieważ nie przyjmuje reklamacji na zniszczone podczas prania podkładki.

Gdzie znajduje się podświetlenie w biurku?

Niektóre biurka gamingowe posiadają podświetlenie pod blatem oraz w nogach. Czasami zdarza się, że producent umieszcza podświetlenie w bokach blatu, wtedy podświetlane motywu widoczne są z boku. Kolor podświetlenia jest do wyboru ponieważ do sterowania podświetleniem dołączony jest pilot.

W jaki sposób zasilane jest podświetlenie w biurku gamingowym?

Biurka gamingowe i ich podświetlenie jest zasilane za pomocą wejścia do gniazdka. Czasami biurka gamingowe posiadają również zasilanie na baterie dlatego przed zakupem najlepiej upewnić się w Biurze Obsługi Klienta lub wybierz opcje "zapytaj o produkt". Często producent nie udziela nam takich informacji i musimy dodatkowo się upewniać.

Znalwzałeś odpowiednie biurko dla gracza, zobacz także:

Meble dziecięce Biurka regulowane Fotele dla dzieci

ARTYKUŁY I PORADY