Fotele gamingowe

Siatka Lista

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
 1. Fotel gamingowy ZENVO czarny/szary Fotel gamingowy ZENVO czarny/szary
  Nowość

  Fotel gamingowy ZENVO czarny/szary

  714,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 2. Fotel gamingowy ZENVO czarny/czerwony Fotel gamingowy ZENVO czarny/czerwony
  Nowość

  Fotel gamingowy ZENVO czarny/czerwony

  714,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 3. Fotel gamingowy Q-939 czarny/szary Fotel gamingowy Q-939 czarny/szary
  Nowość

  Fotel gamingowy Q-939 czarny/szary

  641,00 zł
  Czas wysyłki: po 14-11-2021
 4. Fotel gamingowy EXODUS czarny/moro

  729,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 5. Fotel biurowy gamingowy DYNAMIQ V7 czarny/czerwony Fotel biurowy gamingowy DYNAMIQ V7 czarny/czerwony
  48h

  Fotel biurowy gamingowy DYNAMIQ V7 czarny/czerwony

  599,00 zł
  Czas wysyłki: do 48 godzin
 6. Fotel biurowy gamingowy DYNAMIQ V5 czarny/czerwony Fotel biurowy gamingowy DYNAMIQ V5 czarny/czerwony
  48h

  Fotel biurowy gamingowy DYNAMIQ V5 czarny/czerwony

  1 019,00 zł
  Czas wysyłki: do 48 godzin
 7. Fotel biurowy gamingowy DYNAMIQ V3 czarny/czerwony Fotel biurowy gamingowy DYNAMIQ V3 czarny/czerwony
  48h

  Fotel biurowy gamingowy DYNAMIQ V3 czarny/czerwony

  1 199,00 zł
  Czas wysyłki: do 48 godzin
 8. Fotel gamingowy CAYMAN jasno szary/turkusowy

  789,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 9. Fotel gamingowy SUPRA czarny/czerwony

  804,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 10. Fotel DEFENDER czarno/czerwony gamingowy

  689,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 11. Fotel gamingowy DRAKE czarny/szary

  879,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 12. Fotel gamingowy SUPRA czarny/szary

  804,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
 13. Fotel gamingowy ZANDA szary/czarny

  755,00 zł
  Czas wysyłki: 5 dni
Siatka Lista

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący

Podobno fotele gamingowe jest najlepszym rodzajem foteli dostępnym na rynku. Fotele te doskonale sprawdzają się podczas wielogodzinnego spędzania czasu przed komputerem. Fotel gamingowy zapewnia komfort i wygodę oraz właściwą pozycję.Takie oraz podobne stwierdzenia można znaleźć w internecie poszukując informacji o najlepszych fotelach do pracy przed komputerem.

Wygodne i najlepsze fotele gamingowe dla graczy

Fotele gamingowe - krzesła gamingowe

Oczywiście, w tych opiniach jest wiele prawdy, ponieważ najlepsze fotele gamingowe, czyli fotele dla graczy, zostały stworzone właśnie po to, aby zapewniać jak najwięcej wygody i gwarantować właściwe wsparcie sylwetki tym wszystkim, którzy spędzają długie godziny przed komputerem.

Na co zwrócić uwagę? Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę foteli dla graczy. Fotel gamingowy, to nic innego jak specjalnie zaprojektowany krzesło dla gracza. Każdy, kto pasjonuje się rozgrywkami komputerowymi lub zajmuje się programowaniem bądź grafiką komputerową, rozważa zakup takiego fotela. Cechują się one specjalnie zaprojektowanym, ergonomicznym kształtem, dzięki czemu długie godziny w pozycji siedzącej nie obciążają zbytnio kręgosłupa i mięśni pleców. Fotel do gier wyścigowych powinien posiadać wyprofilowane oparcie w kształcie litery „S”, ponieważ taki układ stanowi najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Warto pamiętać, że dobry fotel powinien mieć niewielką wypukłość właśnie na wysokości odcinka lędźwiowo-krzyżowego, a sama wysokość oparcia musi sięgać powyżej łopatek. Istotnym elementem, w który wyposażone są dobre fotele dla graczy, jest zagłówek. Ten pozornie „zbędny” dodatek, tak naprawdę zapewnia komfort relaksu w chwilach przerwy oraz zapobiega niechcianemu bólowi odcinka szyjnego.

Jak wybrać najlepszy fotel gamingowy dla gracza

Jeżeli chcesz kupić dobry fotel gamingowy do biurka gamingowego pamiętaj o różnych możliwościach regulowania poszczególnych elementów, by w jak najpełniejszy sposób dopasować fotel do własnych potrzeb. Regulacji można poddać wysokość oparcia, dzięki czemu dostosujesz fotel do swojego wzrostu. Ważne jest również dostosowanie wypukłości oparcia, dlatego też powinna być możliwa regulacja profilu oparcia. Aby zapewnić jak największy komfort podczas użytkowania krzeseł gamingowych wiele modeli jest wyposażonych w możliwość regulacji odchylenia oparcia – to szczególnie ważne podczas wielogodzinnej pracy przed komputerem. Dzięki różnemu kątowi odchylenia powstaje zróżnicowany nacisk na kręgosłup pozwalający na swobodną zmianę pozycji. Ciekawostką jest, że niektóre najlepsze fotele mają możliwość odchylenia oparcia nawet o 90º.

Krzesła gamingowe to nie tylko „zachcianka” osób, które chcą spędzać całe dnie przed komputerem – dobry fotel gamingowy pomaga dbać o zdrowie. Kupując fotel dla gracza można wybierać w różnych tapicerkach, takich jak bawełna, eko-skóra, czy nawet specjalne tkaniny typu micro, które są odporne na przecieranie się i gwarantują wieloletnie użytkowanie bez szybkiego zużywania się materiału. Oczywiście, specjalistyczne fotele do komputera mogą mieć wiele dodatkowych funkcji jak wbudowane głośniki, złącza i przyciski, które ułatwiają granie, jednakże są to opcje dla prawdziwych pasjonatów.

ARTYKUŁY I PORADY