Kontenerki

Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Kontenerek MIRUM biały/szary

  469,00 zł
  Czas wysyłki: 2-5 tygodni
 2. Kontenerek SCRIBI biały

  399,00 zł
  Czas wysyłki: 2-5 tygodni
 3. Kontenerek CALMO Kontenerek CALMO
  Atesty jakości

  Kontenerek CALMO

  Już od 759,05 zł
  Czas wysyłki: 2-4 tygodnie
 4. Kontenerek SIMON 2 biały Kontenerek SIMON 2 biały
  Do 3 dni-5%

  Kontenerek SIMON 2 biały

  Cena promocyjna 284,05 zł Normalna cena 299,00 zł
  Czas wysyłki: do 3 dni
 5. Kontenerek pod biurko dziecięce NILS sosna Kontenerek pod biurko dziecięce NILS sosna
  Do 3 dni-5%

  Kontenerek pod biurko dziecięce NILS sosna

  Cena promocyjna 230,85 zł Normalna cena 243,00 zł
  Czas wysyłki: do 3 dni
Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący

Kontenerki do biurka dla dzieciKontenerki do biurka dla dzieci to niewielkich rozmiarów szafki, które dostępne są w wersji stacjonarnej lub mobilnej. Zastosowana kolorystyka umożliwi dopasowanie kontenerka zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca.

Praktyczne i niezawodne kontenerki do dziecięcych biurek

Kontenerki do biurka dla dzieci to bez wątpienia praktyczne i niezawodne meble, które ułatwią zachowanie w pokoju dziecka ładu i harmonii. Posiadają rozmaite schowki i szuflady, które umożliwią przechowywanie przeróżnych akcesoriów szkolnych oraz innych drobiazgów i szpargałów. Kontenerki do biurek dla dzieci są lekkie i swoim rozmiarem dostosowane do potrzeb małego użytkownika. Zarówno te stacjonarne, jak i te wyposażone w kółka pozwolą na organizację przestrzeni przeznaczonej do nauki i zabawy. Bez problemu zmieszczą się zarówno pod biurkiem lub w segmencie mebli dziecięcych. Swoboda przemieszczania to niewątpliwie główna zaleta tych niewielkich mebli. Dziecko z łatwością może je przesunąć z jednego miejsca na drugie, a tym samym dostosować przestrzeń do wykonywanych czynności. Mobilny kontenerek do biurka dla dzieci może również zastąpić maluchowi stolik. Kontenerek postawiony przy łóżku doskonale odnajdzie się w roli szafki nocnej, umożliwiając dziecku odłożenie książki, telefonu czy laptopa.

Kontenerek do biurka dla dzieci doskonałym uzupełnieniem pokoju ucznia

Kontenerek do biurka najczęściej wyposażony jest w szuflady, które zapewnią miejsce do przechowywania, zwłaszcza, gdy szuflady w biurku nie są wystarczające lub w ogóle ich nie ma. Decydując się na zakup kontenerka, warto sięgnąć po model zintegrowany razem z biurkiem, ponieważ będzie tworzył kompletny zestaw w pokoju dziecka. Tym samym mamy szansę za jednym zamachem w pełni przygotować pokój swojej pociechy i zapewnić mu jak najlepsze warunki do nauki. Każde dziecko lubi mnogość kolorów i wzorów, ale też łatwość obsługi. Najlepiej jest zatem wybrać prosty, a zarazem funkcjonalny i dopasowany kolorem do upodobań dziecięcy kontenerek do biurka.

Znalazłaś odpowiedni kontenerek? Zobacz inne wyjątkowe meble dla dzieci:

Biurka gamingowe Biurka regulowane Fotele do biurka Fotele dla dzieci

ARTYKUŁY I PORADY