Pojemniki i skrzynie na zabawki

Siatka Lista

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący
 1. Skrzynia PABIS biała/szara

  259,00 zł
  Czas wysyłki: 2-5 tygodni
 2. Kontenerek VICTOR biały/dąb

  509,00 zł
  Czas wysyłki: 5-7 dni
 3. Skrzynia AZURRO VELVET szara

  749,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
 4. Skrzynia PABIS biała/różowa

  259,00 zł
  Czas wysyłki: 2-5 tygodni
 5. Skrzynia PABIS biała/zielona

  259,00 zł
  Czas wysyłki: 2-5 tygodni
 6. Skrzynia KUTU 1 80 sosna Skrzynia KUTU 1 80 sosna
  Lite drewno-5%

  Skrzynia KUTU 1 80 sosna

  Cena promocyjna 387,60 zł Normalna cena 408,00 zł
  Czas wysyłki: 28 dni
 7. Skrzynia KUTU 1 60 sosna Skrzynia KUTU 1 60 sosna
  Lite drewno-5%

  Skrzynia KUTU 1 60 sosna

  Cena promocyjna 387,60 zł Normalna cena 408,00 zł
  Czas wysyłki: 28 dni
 8. Skrzynia CALMO Skrzynia CALMO
  Atesty jakości

  Skrzynia CALMO

  Już od 689,00 zł
  Czas wysyłki: 2-4 tygodnie
 9. Skrzynia AZURRO VELVET zielona

  749,00 zł
  Czas wysyłki: do 7 dni
Siatka Lista

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący

Pudełka i skrzynie na zabawki to doskonały wybór do dziecięcego pokoju. Nie ukrywajmy, nasze pociechy już od pierwszych miesięcy mogą „pochwalić się” imponującą kolekcją maskotek i zabawek edukacyjnych, a wraz z ich wzrostem, zwiększa się również ilość zabawek jakie pojawiają się w ich pokojach.

Pojemne skrzynie na zabawki do pokojów dziecięcych

Pojemniki i skrzynie na zabawki i przeróżne skarby

Niestety, w bardzo wielu przypadkach poustawianie zabawek na półkach i szafkach, szczególnie tych pluszowych, staje się doskonałym miejscem do zbierania się kurzu, który niekoniecznie sprzyja naszym dzieciom, a nieustanne pranie i czyszczenie zabawek może być uciążliwe. Dlatego też warto zastanowić się nad umieszczeniem dziecięcych skarbów w specjalnie do tego zaprojektowanych skrzyniach na zabawki. Dużą zaletą tego rozwiązania jest również fakt, że nie musimy się martwić o niedbale powrzucane na półkę misie, które prezentują się niezbyt wesoło. Wszystkie zabawki trafiają do jednej lub kilku skrzyń i cały problem nieustannego porządkowania ich znika.

Skrzynie na zabawki z siedziskiem to nie są zwykłe pudełka czy też zbite drewniane płyty – obecnie na rynku jest dostępne wiele skrzyń do dziecięcego pokoju, które są prawdziwymi dziełami sztuki. Można wybierać wśród różnorodnych wzorów i kolorów – dostępne są skrzynie pasujące do zakupionych wcześniej kompletów mebli dziecięcych, jak również przedstawiające bajkowe postaci i zwierzęta oraz skrzynie na zabawki w jednolitych kolorach, które doskonale będą pasować do pokoju każdego starszaka. Skrzynię dla dzieci można ustawić w dowolnym miejscu w pokoju. W przypadku, gdy ustawimy ją przy łóżku może pełnić rolę nie tylko dodatkowego miejsca na zabawki, lecz również doskonałego pojemnika na pościel.

Pojemniki na zabawki i inne skarby

Pojemniki na zabawki to kolejne rozwiązanie. Odznaczają się one trochę mniejszą trwałością, ponieważ zazwyczaj są wykonywane z grubej tektury, która po dłuższym czasie możne ulegać uszkodzeniom. Jednakże ich zaletą jest fakt, że dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz lekkości takie pojemniki na zabawki dziecięce można z łatwością ustawić na półkach regału. Tak wykorzystane pudełka na zabawki będą świetną dekoracją dziecięcego pokoju i z całą pewnością zachęcą nasze dzieci do utrzymywania porządku. Pamiętajmy, że wybierając pojemniki na zabawki, dostępność wzorów i kolorów potrafi przyprawić nas o zawrót głowy – zawsze w takiej sytuacji można poprosić dziecko o pomoc w wyborze odpowiednich pudełek. Takie wspólne zakupy na pewno sprawią, że dzieci będą chętniej z nich korzystać. Pudełka i skrzynia na zabawki, która jest wykorzystywana w pokoju dziecięcym na pewno staną się ładnym i praktycznym dodatkiem. Zwiększymy w ten sposób powierzchnię do przechowywania, dodamy ciekawy akcent dekoracyjny i uzyskamy ład oraz porządek. Od zawsze wiadomo, że najlepszym sposobem na szybkie sprzątanie, jest korzystanie z różnego rodzaju pudełek. Warto ułatwić sobie to zadanie, szczególnie w dziecięcych pokojach, w których niejednokrotnie pojawiają się zabawkowe zawieruchy powodujące zaskakująco duży nieporządek.

Każdy, kto ceni sobie porządek i ład w mieszkaniu wie, jak czasami trudno o właściwe uporządkowanie wielu drobiazgów, które gromadzimy na przestrzeni miesięcy i lat. Nie zawsze w szafie, nawet takiej, która będzie bardzo pojemna, lub w przestrzennej garderobie potrafimy zapanować nad różnymi kupowanymi przedmiotami, których nadmiar zaczyna tworzyć nieestetyczny bałagan. Jednym z rozwiązań tego problemu jest oczywiście ograniczenie zakupów – jednak czy to najlepsze rozwiązanie? Zdecydowanie nie! Jest o wiele lepszy i łatwiejszy sposób pozwalający na uporządkowanie Twoich rzeczy. Wystarczy, że zaopatrzysz się w różnorodne pudełka i skrzynie dla dzieci.

ARTYKUŁY I PORADY