Jakie powinny być meble dla dzieci?

Jakie powinny być meble dla dzieci?

Meble dla dzieci nie służą tylko do przechowywania ubrań. Dziecko bardzo szybko przystosuje każdy element wystroju do swoich potrzeb otwierając, przewracając czy budując z szafek. Zatem meble dziecięce powinny być przed wszystkim bezpieczne, uniwersalne i stworzone dla dzieci a nie dla dorosłych.

Taką ofertę mebli dla dzieci i młodzieży posiada firma Timoore. Przepiękne barwy optymistycznie i radośnie nastrajają każdego malucha. Tęczowe przenikające wnętrze sprawia, że każde dziecko może przenieść się do świata fantazji.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Jak już wspomnieliśmy meble dla dzieci nie służą tylko do przechowywania zabawek czy ubrań - dzieci często wchodzą do szaf, szuflad, pod blaty i na blaty, tyle ile dzieci tyle i pomysłów. Firma Timoore Meble pomyślała o pomysłach ich użytkownika dlatego kolekcje dziecięce zostały zabezpieczone mocowaniami do ścian, a kanty w meblach są zaokrąglone. Bliski kontakt z meblami to także konieczność zapewnienia najlepszych certyfikowanych materiałów. Wszystkie farby używane do malowania posiadają atesty. A mając na uwadze obecny problem dotykający coraz większą część młodego pokolenia a mianowicie alergie, meble Timoore posiadają certyfikaty antyalergiczności.

Jakie powinny być meble dla dzieci?

Jakie powinny być meble dla dzieci?

Uniwersalne meble dziecięce

Meble dla dzieci powinny być również uniwersalne  - przecież nikt co chwila nie będzie robił zmiany mebli w pokoiku. Meble Timoore rosną  wraz z dzieckiem: przykładem są łóżka dziecięce czy fotele, które dzięki regulacji  dostosują się do wzrostu i mogą służyć przez wiele lat. W zestawie mebli dziecięcych powinno znaleźć się wiele elementów: szeroka gama brył w obszarze jednej kolekcji daje większą możliwości wyposażenia pokoju zarówno przy małych jak i dużych powierzchniach. To Klient decyduje czy potrzebne są mu małe szafki czy wielkie szafy a boga oferta kolorystyczna pokazana na wielu aranżacjach wnętrz pomaga wyobraźni.

Świat dziecka jest bajką w jego wyobraźni. Każdy młody człowiek marzy i rozwija swoją kreatywność właśnie na etapie dorastania. To w najmłodszych latach kształtuje się kierunek w którym pójdzie, a każde doświadczenie z dzieciństwa za jakiś czas określi jego osobowość. Ten młody człowiek w pierwszych etapach swojego rozwoju najwięcej czasu spędza w magicznym świecie wśród zabawek i dodatków.

To tylko kilka z najważniejszych punktów na które każdy rodzic przed planowanym zakupem powinien zwrócić uwagę kupujący gdy wybiera meble dla swojego dziecka.

Jakie powinny być meble dla dzieci?

Jakie powinny być meble dla dzieci?

Jakie powinny być meble dla dzieci?

Jakie powinny być meble dla dzieci?


Artykuł opracowany przez producenta mebli firmę Timoore Meble

2019-07-31 10:28:00 1390 wyświetleń