Prestiżowa nagroda WIKTORIA trafia do Mirat.pl

Prestiżowa nagroda WIKTORIA trafia do Mirat.pl

Konkurs WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorstw to Ogólnopolski Konkurs organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców. Nagrodę otrzymują przedsiębiorstwa odznaczające się idealną kondycją, które wpływają na budowę oraz rozwój polskiej gospodarki. Tegoroczna edycja konkursu jest wyjątkowa, gdyż odbywa się ona po raz 20., a wśród ponad 500 nominowanych znalazła się stargardzka firma Mirat S.C.

Sklep Mirat.pl nagrodzony w kategorii Handel i Dystrybucja

Sklep Mirat.pl nagrodzony w kategorii Handel i Dystrybucja

W Jubileuszowej Wielkiej Gali, która odbyła się 21 października 2017 w Warszawie udział wzięli laureaci Konkursu wraz z gośćmi i przedstawicielami władz państwowych, samorządowych, świata nauki, mediów oraz kultury.
Nagroda WIKTORII w kategorii Handel i Dystrybucja trafiła do rąk właścicieli firmy Mirat S.C., Andrzeja Tereszkiewicza i Pawła Harasimowicza ze Stargardu w woj. zachodniopomorskim, prowadzących sklep internetowy, w którym znaleźć można meble do domu i biura, a także materace, tekstylia domowe oraz dekoracje.

Firma Mirat S.C. po raz pierwszy wyróżniona została tak wyjątkową nagrodą, która potwierdza sukces przedsiębiorstwa – wysoką jakość produktów i obsługi klienta zbudowane na zasadach etyki biznesu. Sklep internetowy powstał w 2006 roku i od tego czasu stale się rozwija podnosząc jakość swoich usług, a także budując świadomość klientów względem coraz bardziej rozpoznawanej marki. „Wzrastająca sprzedaż przez Internet wymaga ciągłego rozwoju aby sprostać rosnącym potrzebom klientów, dlatego tak ważne jest podążanie za trendami i tym czego oczekują kupujący. Idąc w tym kierunku poszerzamy asortyment, zmniejszamy czas dostawy oraz staramy się na bieżąco udoskonalać swoją stronę internetową, by ułatwić użytkownikom poruszanie się po niej.” - mówi Andrzej Tereszkiewicz, właściciel.

Firma już wcześniej nagradzana była przez Stargardzką Izbę Gospodarczą w kategorii Lider Stargardzkiego Biznesu 2012 roku, by rok później znów zostać Laureatem i otrzymać wyróżnienie w tej samej kategorii. W roku 2016 firma Mirat S.C. została Liderem Stargardzkiego Biznesu w Skali Mikro Przedsiębiorstwa. Świadectwem potwierdzającym rzetelność finansową oraz etyczną postawę biznesową firmy jest Złoty Certyfikat Rzetelnej firmy otrzymany w latach 2014-2016.

Nagroda Wiktoria dla Mirat.pl

Pamiątkowie zdjęcie wszystkich wyróżnionych

2019-08-05 12:01:00 1554 wyświetleń