Sklep mirat.eu na nowej platformie Magento 2

Sklep mirat.eu na nowej platformie Magento 2

Nasz sklep internetowy mirat.eu już od trzynastu lat funkcjonuje po to, by zapewnić ci możliwość zakupu najlepszych mebli do twojego mieszkania oraz biura. Od 2006 roku, gdy z inicjatywy Andrzeja Tereszkiewicza oraz Pawła Harasimowicza została założona grupa „MIRAT”, w skład której wchodzą sklepy: Biuro-dom.pl – Fotele i krzesła oraz Mirat.eu – Więcej niż meble, staramy nieustannie rozwijać się i dostosowywać do zmiennych potrzeb naszych klientów i rynku meblarskiego. Właśnie teraz, ze względu na rosnące potrzeby i chęci ułatwienia ci korzystania z naszego sklepu, jak również w trosce o jeszcze lepszą niż dotychczas jakość obsługi, przenosimy się na nową platformę. Zmiana ta, czyli wprowadzenie sklepu mirat.eu na platformę Magento 2, to dla nas ważny krok, gdyż z tego rozwiązania korzysta już ponad 250 tysięcy różnych sprzedawców na całym świecie, a obecnie również i my. Co oznacza ta zmiana? Czym charakteryzuje się platforma Magento 2? Jakie zyskasz korzyści, ty, jako nasz klient, wynikające z przeniesienia naszego sklepu? Jeżeli jesteś ciekawy i podobnie jak my otwarty na nowości, to zapraszamy do lektury!

Platforma Magento 2 – co warto wiedzieć i jakie ma znaczenie dla sklepu mirat.eu

Każdy sklep internetowy musi być osadzony na odpowiednio dobranej platformie, która pozawala na bezproblemowe zarządzanie sprzedażą on-line, bardzo dobrze zabezpiecza wszystkie dane, w tym również dane klientów, ułatwia aktualizacje i dostosowuje się do potrzeb. Istnieją różne platformy dedykowane dla handlu internetowego, a jedną z najlepszych jest właśnie platforma Magento 2. Przeglądając różne rankingi oraz zestawienia dla branży e-Commerce można z łatwością zauważyć, że w 2019 roku Magento jest jednym z liderów, który obsługuje ponad 250 000 sklepów internetowych na świecie. To imponujący wynik, który jednocześnie potwierdza skuteczność oraz niezawodność tej platformy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że twoje zakupy w naszym sklepie internetowym będą bezpieczne i przyjemne.

widok strony głównej sklepu

Korzystanie z możliwości jakie przedstawia platforma Magento 2 dla naszego sklepu mirat.eu pozwoli nam na polepszenie jakości obsługi, zwiększenie szybkości odpowiedzi na twoje zapytania oraz zamówienia, zwiększy efektywność analityki, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze lepiej dopasowywać się do potrzeb naszych klientów. Oczywiście, to wszystko, to kwestie techniczne, jednakże mają one bardzo znaczący wpływ na naszą pracę, a przede wszystkim na twoje zadowolenie z zakupów w naszym sklepie. Warto również dodać, że platforma Magento istnieje od 2008 roku, czyli już ponad dziesięć lat i być może nie raz zdarzyło ci się korzystać z ofert sklepów, które funkcjonują dzięki niej. Do polskich sklepów, które zostały postawione właśnie na tej platformie można zaliczyć SMYK, Castoramę, Neonet, czy eobuwie – na pewno zdarzyło ci się korzystać lub chociaż wejść na stronę któregokolwiek z wymienionych sklepów i zauważyć, jak dobrze funkcjonują. Mamy nadzieję, że nasz sklep internetowy mirat.eu będzie funkcjonował równie dobrze gwarantując ci przyjemne zakupy.

Jeżeli zauważysz zmiany w sklepie internetowym to tylko na lepsze!

Zastanawiasz się dlaczego informujemy cię o zmianie platformy, na której funkcjonuje nasz sklep online? Odpowiedź jest prosta – tworzymy to miejsce dla naszych klientów, w tym również dla ciebie, dlatego też zależy nam, żeby nasi klienci mieli świadomość, że nieustannie dążymy do wdrażania coraz to lepszych rozwiązań. Nowa odsłona sklepu to przede wszystkim maksymalne skupienie się na jakości i szybkości obsługi, by każde twoje zamówienie było realizowane na jeszcze wyższym poziomie niż dotychczas. Oczywiście, każdy z naszych pracowników nadal przechodzi cykliczne szkolenia, które rozwijają umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, nie pozostawiamy wszystkiego technologii, lecz raczej wykorzystujemy ją dla twojej korzyści. Nowa wersja sklepu będzie znacznie bardziej przejrzysta, dotychczasowy podział na kategorie oraz grupy stanie się znacznie bardziej transparentny, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz meble, których poszukujesz. Dodatkowo, na stronie sklepu z łatwością znajdziesz wszystkie informacje, zarówno te, które dotyczą wyszukiwanych kategorii, poszczególnych produktów, jak również dostępnych form zamówienia, układów ratalnych, czy rabatów i promocji, które dla ciebie przygotowujemy. Nowa platforma Magento 2 to również możliwość poszerzenia asortymentu. Uważamy, że jest to bardzo ważne, gdyż różnorodne trendy i style wnętrzarskie jakie nasi klienci preferują, wymagają odpowiedniego zaplecza i dostępności produktów. Dzięki przeniesieniu sklepu internetowego miret.eu będziemy mogli zwiększać liczbę propozycji mebli i dodatków jakie mamy dla ciebie. Mamy nadzieję, że zmiana którą przygotowaliśmy dla ciebie jako naszego klienta pozytywnie cię zaskoczy.

Wiemy jak ważne są meble w każdym z mieszkań – są one nieodłącznym elementem, który pozwala nam na komfortowe funkcjonowanie każdego dnia. Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak istotną rolę odgrywa odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni mieszkania, by móc czuć się jak w Domu. To właśnie z tych powodów nieustannie się rozwijamy, poszukujemy nowych, coraz to lepszych rozwiązań, udoskonalamy obecne pomysły. Cały zespół sklepu internetowego mirat.eu dokłada wszelkich starań, by każde zakupy u nas były przyjemnością i pomagały ci w tworzeniu własnego, wyjątkowego Domu. Mamy nadzieję, że dzięki naszej nieustającej pracy zechcesz obdarzyć nas swoim zaufaniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu, bardzo możliwe, że na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zawsze z chęcią pomożemy ci naszą wiedzą i doświadczeniem. Życzymy udanych zakupów w nowej odsłonie sklepu mirat.eu!

2020-01-13 11:29:00 1017 wyświetleń