Targi Meble Polska 2019 w Poznaniu

Targi Meble Polska 2019 w Poznaniu

Targi Meble Polska 2019

Odbyły się największe międzynarodowe targi meblowe w Europie Wschodniej

W Poznaniu od 12 do 15 marca odbyły się największe targi meblowe w Polsce. Producenci mebli pokazali swoje bestsellery, ale pojawiło się także wiele nowości. Na targowych stoiskach królowały meble utrzymane w białych kolorach, delikatnie przełamane drewnianymi elementami. Choć można było wyczuć pojawiający się nowy trend.

Hurtowi dystrybutorzy mebli z ponad 60 krajów przyjechali do Poznania, by wziąć udział w targach MEBLE POLSKA, które odbyły się od 12 do 15 marca w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Te największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowej przyciągają tłumy handlowców z całego świata i stanowią obecnie największą prezentację oferty drugiego co do wielkości producenta mebli w Europie, jakim jest Polska. Po kilku latach od zmiany formuły na ściśle biznesową (w 2010 roku) targi MEBLE POLSKA znajdują się w czołówce najważniejszych spotkań branży meblowej w Europie i stanowią jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji polskiego eksportu mebli.

Targi Meble Polska 2019

Co trzeci zwiedzający z zagranicy

Wśród przedstawicieli branży meblowej na całym świecie słowo Poznań kojarzy się jednoznacznie – to synonim targów, na których co roku w marcu tysiące kupców z kilkudziesięciu krajów kontraktują najnowsze kolekcje na kolejny sezon. W naszej części Europy nie ma drugiego takiego wydarzenia, które gromadziłoby tak liczną grupę handlowców meblowych – mówi Józef Szyszka, dyrektor targów MEBLE POLSKA. W ubiegłym roku w poznańskich kontraktacjach uczestniczyło prawie 25.000 osób, a udział zwiedzających z zagranicy sięgnął 34 proc. – Na Meble Polska co trzeci gość targowy mówi w obcym języku, co słychać dobrze w pawilonach – dodaje Józef Szyszka. W tym roku na targach uczestniczyła równie liczna grupa osób.

Targi Meble Polska 2019-2

MEBLE POLSKA to największa na świecie i najbardziej kompleksowa prezentacja oferty polskich producentów mebli. Wśród wystawców są wszyscy najważniejsi polscy producenci mebli mieszkaniowych zainteresowani eksportem swoich produktów. Interesującą ofertę znajdą tu zarówno kupcy poszukujący korzystnych cenowo mebli z płyty meblowej, jak i ci, którzy handlują meblami z litego drewna i innymi meblami klasy premium. Ekspozycję uzupełnia bogata oferta mebli tapicerowanych i materacy, w których produkcji Polska jest światowym liderem. Część ekspozycji oferowana na wyłączność kluczowym kupcom, dysponującym największymi budżetami zakupowymi prezentowana jest w ramach zamkniętych przestrzeni (tzw. secret rooms).

Targi meblowe 2019

Targi meblarskie 2019

W poszczególnych boksach firmy prezentowały swoje kolekcje mebli, z którymi można było się zapoznać. Choć podczas targów królowały białe meble do salonu z drewnianym akcentem, to coraz bardziej rzucał się w oczy nowy trend powrotu do koloru czarnego, który stosowany jest w dekoracji poszczególnych elementów mebla, takich jak nóżki czy uchwyty.

Mirat.pl, jak co roku, wprowadza do swojej oferty meble wprost z najnowszych kolekcji głównych producentów mebli z Polski. Wszystko po to, by dostarczyć swoim Klientom nowych inspiracji w dziedzinie wyposażania wnętrz.

2019-08-17 10:59:00 1335 wyświetleń