Trampoliny - sposób na aktywność

Trampoliny - sposób na aktywność

Obecnie żyjemy w czasach, które niosą ze sobą wiele nowinek technologicznych. Na każdym kroku spotykamy się ze smartfonami, tabletami oraz komputerami. Cyfrowa rozrywka jest praktycznie wszędzie i to ona od kilku lat przejmuje kontrolę nad nami. Nie masz pomysłu na prezent dla dziecka? Zbliża się komunia, a Ty nie wiesz, czy lepszy będzie zakup komputera, tabletu, czy nowego telefonu? Postaw na trampolinę ogrodową! Podpowiadamy, dlaczego warto kupić trampolinę nie tylko na prezent dla dziecka, ale również z myślą o sobie.

Kilka przykrych faktów na temat dzisiejszych uzależnień dzieci

Niestety to prawda, że obecnie nasze dzieci coraz częściej są uzależnione od cyfrowej rozrywki. Coraz bardziej interesujące dla nich stają się smartfony i tablety, oglądanie bajek i gry komputerowe niż aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu. Jest to wynik dużego rozpowszechnienia wszelkich nowinek technologicznych, ich przystępność cenowa oraz troszeczkę zaniedbanie dorosłych, którzy, chcąc odpocząć po pracy, szukają dla dzieci wielogodzinnego zajęcia. Jak pokazują badania, coraz więcej dzieci woli spędzać czas przed komputerem lub w towarzystwie tabletu, niż bawiąc się na świeżym powietrzu. Związane jest to też z szybkim przyswajaniem wiedzy i brakiem poczucia ograniczenia ze strony dziecka. Dzieci chcą się uczyć, a poznanie nowych technologii bywa dla nich bardzo wciągające. Jeżeli Twoje dziecko siedzi z nosem w ekranie, nawet, kiedy przychodzą do niego znajomi, to najwyższy czas, aby zmienić jego podejście do tej rozrywki i - korzystając z powracającej ciepłej aury pogodowej - kupić mu na przykład trampolinę.

Dziecko i smartfon

Dlaczego trampolina jest idealna dla dziecka?

Naturalnie, zamiast trampoliny, równie dobrze możesz kupić dziecku hulajnogę, rowerki : biegowy lub trójkołowy, rolki lub piłkę, ale musisz pamiętać, że gra w piłkę w samotności lub jazda na rowerze i rolkach, nie dają takiej radości, jak zabawa w grupie. Decydując się na zakup trampoliny, nie musisz się martwić o to, że Twoja pociecha nie będzie miała towarzystwa. Skoczne wybryki na trampolinie mogą być jeszcze ciekawsze, kiedy Twoje dziecko będzie miało ją na wyłączność. Trampolina ogrodowa pozwoli mu nie tylko na chwilę rozrywki, ale pomoże kształtować jego sylwetkę i skłoni go do wysiłku fizycznego. To nie tylko świetna zabawa, ale również forma sportu, która może zachęcić dziecko do akrobatyki i gimnastyki. Trampolina ogrodowa dla dzieci i dorosłych, może być użytkowana przez więcej niż jedną osobę, dlatego sprawdzi się również, kiedy przyjdą do Twojego dziecka koledzy. Nie będziesz już musiał zastanawiać się, co Wasi mali goście będą robić i czy nie będzie to kolejny raz, kiedy dzieci pod Twoją opieką spędzą całe trzy godziny z nosami w ekranach. Trampolina ogrodowa to również idealny prezent na komunię lub urodziny. Jeżeli w Twojej rodzinie są dzieci, które będą w najbliższej przyszłości obchodziły jakąś uroczystość, to możesz kupić im właśnie trampolinę. Odejdź od obecnego trendu, zgodnie z którym wszyscy w prezencie dają tablety lub inne gadżety elektroniczne. Postaw na sport i zdrowie dziecka.

Trampoliny ogorodwe dla dzieci

Trampoliny ogorodwe

Trampolina

Trampolina z myślą o sobie i zdrowiu

Kupując trampolinę ogrodową, nie musisz też myśleć tylko o dziecku. Pomyśl też o sobie. Dzięki trampolinie będziesz mieć możliwość odstresowania się i wyładowania energii. Skakanie pozwoli Ci wymodelować sylwetkę przez wzmocnienie mięśni i poprawić krążenie krwi.  Jeżeli poświecisz na skakanie zaledwie 5 minut dziennie, od razu poczujesz się bardziej zrelaksowany. Tym bardziej, jeżeli większość czasu spędzasz przed biurkiem lub za kierownicą. Korzyści z zakupu trampoliny odczujesz zarówno Ty, jak i Twoje dziecko, które również na co dzień musi dźwigać dość ciężki plecak szkolny. Sprawdź sam, jak wiele przyjemności może dać Wam taka aktywność.

Trampoliny ogorodwe dla dzieci

Trampoliny ogorodwe nie tylko dla dzieci

2019-08-02 10:47:00 1027 wyświetleń