Półki na książki

Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
 1. Półka MINIMONDO biała

  319,00 zł
  Czas wysyłki: po 06.01.2022 + 3-4 tygodnie
 2. Półka LOOPI biała

  319,00 zł
  Czas wysyłki: po 06.01.2022 + 3-4 tygodnie
 3. Półka VICTOR biała

  150,00 zł
  Czas wysyłki: do 14 dni
 4. Półka VIVERO szara/dąb

  153,00 zł
  Czas wysyłki: do 10 dni
 5. Półka CAMBI biała/dąb

  229,00 zł
  Czas wysyłki: do 21 dni
 6. Półka SNAP Półka SNAP
  Atesty jakości

  Półka SNAP

  Już od 155,00 zł
  Czas wysyłki: 5-6 tygodni
 7. Półka IGA biała/buk Półka IGA biała/buk
  Atesty jakości

  Półka IGA biała/buk

  209,00 zł
  Czas wysyłki: 5-6 tygodni
 8. Półka MOON biała Półka MOON biała
  Atesty jakości

  Półka MOON biała

  165,00 zł
  Czas wysyłki: 5-6 tygodni
 9. Półka CALMO Półka CALMO
  Atesty jakości

  Półka CALMO

  Już od 195,00 zł
  Czas wysyłki: 5-6 tygodni
 10. Półka MARIE biała Półka MARIE biała
  Atesty jakości

  Półka MARIE biała

  235,00 zł
  Czas wysyłki: 5-6 tygodni
Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący

Półki na książki w dziecięcym pokoju stanowią bardzo istotny element aranżacji wnętrza. W jakim innym miejscu, jak właśnie na półkach, dzieci mogą trzymać swoje ulubione zabawki, gry, książki, czy też pamiątki z wycieczek?

Półki na książki dla dzieci dobre miejsce na wszystkie skarby

Półki na książki dla dzieci

Aby w takim pokoju panował ład i porządek, warto zaplanować dobrze opracowany system wykorzystujący zarówno półki na książki dla dzieci, jak również narożne. Dziecięcy pokój, bez względu na to, czy urządzamy pokój dla malucha, czy dla kilkulatka, jest miejscem, w którym znajduje się najwięcej skarbów. Dzieci, szczególnie te starsze, uwielbiają zbierać różnorodne przedmioty oraz niechętnie rozstają się ze swoimi zabawkami, nawet, jeżeli niektóre nie nadają się zbytnio do zabawy. 

Półka na książki i ksiązki to dodatkowa przestrzeń do przechowywania

Półka na książki i zabawki to najłatwiejszy i najszybszy sposób na zyskanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Dzięki różnorodności projektów dostępnych obecnie, można wybierać i łączyć poszczególne półki tak, by tworzyły z pozostałymi meblami spójną aranżację. W zależności od stylistyki pokoju dziecięcego, własnych upodobań oraz potrzeb, można wybierać wśród klasycznych, prostych półek na książki, jak również wśród półek o wyrazistych kolorach i designerskich kształtach. Wiszące półki na łóżkiem dziecięcym o tradycyjnym designie doskonale sprawdzą się zarówno w pokoju najmłodszych, jak również w pokoju starszaków. Różne warianty kolorystyczne, takie jak dąb biały, sosna, brzoza lub jednolite kolory okleiny pozwalają na szybkie wkomponowanie w aranżację. Najczęściej, półki na książki produkowane są z wytrzymałej płyty wiórowej, która nie odkształca się nawet pod wpływem ciężaru wielu książek.

Laminowana płyta z specjalnie zaprojektowanymi obrzeżami ABS gwarantuje długoletnie użytkowanie bez widocznych śladów zużycia, takich jak zadrapania lub odpryski. Warto pamiętać, że wiszące półki na książki cechują się nie tylko różnorodnymi kształtami, lecz również możliwością zmiany ich układu – pozwala to na maksymalne wykorzystanie dostępnej na ścianie powierzchni, nawet, jeżeli jest ona niewielka. Dużą popularnością cieszą się również o niebanalnych kształtach. Dzięki niecodziennym projektom, takim jak połączenie kilku półek na jednej płycie lub zmianie kształtu z prostokątnego na okrągły, bądź wielokątny, pokój dziecka zyskuje całkiem nowy wygląd. Nowoczesna półka dziecięcego pokoju to doskonały sposób na nadanie wnętrzu lekkości i dziecięcej radości. Dodatkowo, ciekawe połączenia kolorystyczne, wraz z niecodziennym kształtem sprawia, że półka przestaje być tylko praktycznym elementem – taka półka na książki staje się wówczas niepowtarzalnym elementem dekoracyjnym. Szukając półek do niewielkich pokoi warto zastanowić się również nad półkami narożnymi. Dzięki ich specjalnej konstrukcji doskonale pasują do wnętrza i zapewniają odpowiednią przestrzeń, którą dziecko może zapewnić swoimi zabawkami.

Montowanie półek wiszących jest tak naprawdę niezwykle łatwe i bezproblemowe. Kupując półki do dziecięcego pokoju należy pamiętać, by były one wykonywane jedynie z najwyższej jakości materiałów, takich jak laminowane lub melaminowane płyty wiórowe, czy lakierowane płyty MDF. W przypadku mebli do pokoju dziecka, krawędzie powinny posiadać też zabezpieczenia ABS. Warto łączyć różne komponenty, wybierać ciekawe kolory i kształty – półki w dziecięcym pokoju powinny nie tylko być miejscem na zabawki, one same powinny wprowadzać przyjazną atmosferę.

ARTYKUŁY I PORADY