Ręczniki 50x100

Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący

Ręczniki 50x100 z mikrofibry i bawełny

Ręczniki 50x100 to jedne z nieodzownych elementów łazienki oraz aktualnie dzięki różnorodności wzorów, są także atrakcyjną dekoracją. Przy codziennym użytkowaniu zwracamy uwagę głównie na funkcję praktyczną ręcznika, ale warto także zauważyć, jak ręcznik potrafi urozmaicić wystrój każdej łazienki.

Ręczniki 50x100 o różnorodnych wzorach i kolorach

Zakupując ręczniki 50x100 koniecznie trzeba mieć na uwadze materiał, z jakiego zostały wykonane. Z pewnością każdy z nas trafił na ręcznik niskiej jakości, niedostatecznie wchłaniający wodę, powoli schnący i nieprzyjemny w kontakcie ze skórą. Natomiast najlepsze ręczniki sporządzone są w 100% z bawełny. Wyróżniają się miękkością i dużą chłonnością. Coraz częściej spotykane są ręczniki zawierające w swoim składzie bawełnę oraz włókno bambusowe. Ręczniki 50x100 z włóknem bambusowym cechują się nie tylko właściwą chłonnością, lecz również miękkością i właściwościami bakteriobójczymi.

Dobre ręczniki  o gramaturze 450-500g

Decydując się na dobre ręczniki kąpielowe należy zwrócić uwagę na detale, takie jak solidne wykończenie, dlatego że tanie np ręczniki plażowe zwykle szybko ulegają zniszczeniu w praniu. Ręczniki bawełniane można prać w wysokich temperaturach, jednak ręczniki z bambusem są delikatniejsze i je poleca się prać w 40 stopniach. Przy wyborze ręcznika ważna jest także gramatura, te które posiadają oznaczenia gramatury w przedziale 450-500, idealnie sprawdzają się w łazience. Odpowiedni dobrany ręcznik, może świetnie uzupełnić aranżację. Bogata kolorystyka oraz design sprawiają, że bez problemu dopasujemy ręczniki do naszego wystroju, tak aby wszystko doskonale się ze sobą komponowało.

ARTYKUŁY I PORADY