Wersalki

Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Wersalka DOZER turkusowa

  1 799,00 zł
  Czas wysyłki: do 5 tygodni
 2. Wersalka DOZER beżowa

  1 799,00 zł
  Czas wysyłki: do 5 tygodni
 3. Wersalka DOZER szara/czarna

  1 799,00 zł
  Czas wysyłki: do 5 tygodni
 4. Wersalka DOZER szara/zielona

  1 799,00 zł
  Czas wysyłki: do 5 tygodni
 5. Wersalka DOZER czarna

  1 799,00 zł
  Czas wysyłki: do 5 tygodni
Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący

Wersalki rozkładaneWersalki rozkładane to najczęściej wybierane meble tapicerowane do salonów. Doskonale odnajdywały się w każdych czasach i wnętrzach o różnym designie i różnej wielkości. Można je zestawić z fotelami, szezlongami i pufami tworząc wygodną strefę wypoczynku.

Praktyczne i funkcjonalne wersalki do spania z pojemnikiem na pościel

Wersalki do sapnia to meble, których stałym elementem jest skrzynia na pościel i dwie tapicerowane ramy. Tworzą one siedzisko i oparcie, które mogą zostać rozłożone na płasko. Wersalki często nie posiadają podłokietników, czasem na ich miejscu znajdują ażurowe poręcze. Często spotyka się wersalki z wyprofilowanym siedziskiem, którego krańcowe fragmenty są lekko uniesione. Wersalka rozkładana często jest utożsamiana z kanapą lub sofą, jednak jest to inny rodzaj mebla do salonu, w którym oparcie i siedzisko połączone są w jedną całość. Różni się także sposobem otwierania, gdyż aby dostać się do skrzyni na pościel, należy jednocześnie podnieść siedzisko i położyć oparcie. Mechanizm pozwala w szybki sposób zmienić wersalkę w wygodne dwuosobowe łóżko, a za dnia znów stanowi doskonały mebel wypoczynkowy, na którym można odpocząć po pracy czy wspólnie z rodziną pooglądać telewizję. Wersalka nie zajmuje wiele miejsca i doskonale sprawdza się podczas wizyt gości, którzy zostają na noc. Dzięki możliwości rozłożenia zyskujemy dodatkowe miejsce do spania. Skrzynia na pościel w wersalce jest duża, dlatego też możemy w niej przechowywać różne rzeczy jak: zapasowe kołdry, poduszki i koce, a także ubrania sezonowe, co jest niezwykle przydatne w małych mieszkaniach, w których stawiamy na meble praktyczne i funkcjonalne.

Wersalka rozkładana czyli klasyka w nowej formie

Kiedyś wersalka rozkładana gościła w niemal każdym domu. Z biegiem czasu została zastąpiona modniejszymi narożnikami czy sofami. Dziś wersalki znów powracają do wnętrz w nowoczesnym wydaniu. Zachowały funkcjonalność dawnych modeli, natomiast posiadają znacznie atrakcyjniejsze wzory, finezyjne kształty i znacznie bardziej luksusowe materiały. Wersalka może być tapicerowana tkaniną, ekoskórą lub skórą naturalną i to od naszych preferencji i oczekiwań zależy wybór rodzaju tapicerki. Wersalki tapicerowane tkaniną są bardziej przyjemne w pierwszym kontakcie z ciałem i są chętniej wybierane jako meble do salonu czy pokoju dziennego. Tkaniny występują w wielu modnych kolorach i wzorach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy wersalkę do każdego wystroju wnętrza. Meble tapicerowane skórą naturalną lub ekologiczną doskonale prezentują się w gabinetach podkreślając podniosłość prowadzonych w nich spotkań. Wersalka w salonie czy pokoju dziennym stanowi wygodne miejsce spotkań towarzyskich i rodzinnych. W nocy bez problemu zastąpi nam łóżko, co sprawdza się głównie w małych mieszkaniach, w których często brakuje miejsca na osobną sypialnię. Wersalki to meble z tradycją, które w nowoczesnym wydaniu stanowią funkcjonalne i jednocześnie nowoczesne wyposażenie każdego wnętrza.

ARTYKUŁY I PORADY